Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Oktober 24. Én jött meg és...

Oktober 24. Én jött meg és 28. Ig tartott. Utoljára párommal 29. Én voltunk együtt azota napi rendszerességgel szurkál a petefészkem és ilyen még nem volt lehet ez beágyazodás?

Figyelt kérdés
2015. nov. 3. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne viccelj, a ciklus 11. napján jársz. Még csak most jön az ovu, szerinem azt érzed.
2015. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet majd látom csak még egyszer sem volt ilyen és lassan 30 vagyok csak fura mert még sohasem volt ilyen meg fel is vagyok fujva...és ez elég furcsa hallottam már ilyet mástol is pont ma és ö rá 3 hétre pozit tesztelt
2015. nov. 3. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha babát terveztek, kezdj el belemélyedni a tested működésébe, sokkal könnyebb dolgod lesz a próbálkozós időszak alatt, ha tudod mi, hogy, és legfőképpen mikor történik a testedben.


[link]

2015. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!