Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt akinek egy cikluson...

Volt akinek egy cikluson belül többször volt "megjön"érzése és derékfájása?

Figyelt kérdés
Nekem már ez a második alkalom.Több napja tart.
2015. dec. 1. 20:10
1 2
 1/12 mandiga ***** válasza:

Nekem múlt hónapban volt több alkalommal is. Nem tudom miért. 25 napos ciklusomból lett 43 napos, valószinű a tüszőrepedésem tolódott, másra nem tudok gondolni. Baba nincs.

Most csak reménykedek ismét.

2015. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem is 2.alkalom. már 1 napja késik. A derekam már nem fáj,de a 11.és 12.dpon majd leszakadt.
2015. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem nov.15-én jött meg,aztán kb. 23-a óta hányingerem van,akkor volt több napig megjön érzés,ami elmúlt.Most megint görcsölök és fáj a derekam,már vagy 2 napja.Nem igazán értem.
2015. dec. 1. 20:40
 4/12 mandiga ***** válasza:
Görbéd van? Mikorra nem várod? Hány naposak a ciklusaid? Lehet késöbb lesz ovud, tolódik mint ahogy nekem is volt.
2015. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vezetek görbét.ált.-ban 29 nap,de volt hogy késett 1 hetet is.
2015. dec. 1. 22:03
 6/12 mandiga ***** válasza:

Pedig az jó lenne, sok mindent elárul. Én is két hónapja vezetem csak sajnos, amit bánok, hogy nem elöbb kezdtem.


Lehet az ovud tolódik és azért érzed, vagy esetleg volt ovud, mert utána is lehet érezni a mindjárt megjön érzést.

Sőt, babánál is lehet, de az inkább akkor van mikor meg kellene jönnie, csak nem jön meg, és marad az érzés.

2015. dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen,lehet vezetnem kéne a görbém.jövőhónapban elkezdem.tegnap éjszaka óta viszont elkezdett fájni a hátam,és gyomorégésem van.a megjön érzés és derékfájás még mindíg tart,már eléggé kellemetlen.Te mikorra nemvárod?
2015. dec. 2. 12:31
 8/12 anonim ***** válasza:
3 honapja pontosan ugyanez tortent velem,annyi plusszal hogy szedultem is ,mert magasra felszokott a vernyomasom. Gyomoreges 2 napig tartott. Nagyon megszenvedtem azt a menzeszt. Egyebkent kemiai terhessegem volt mint utolag kiderult :(
2015. dec. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mandiga ***** válasza:

Én elvileg december 19-re nem várom. 25 naposak a ciklusaim de most már nem tudom.

Amúgy nekem is ég a gyomrom, fáj a hátam, derekam, kellemetlen érzés. Nem tudom hova tenni. Lehet ovu?


Vezess görbét az jó.


Tesztelni mikor fogsz?

2015. dec. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia!hát akkor még ráérünk:)lehet hogy ovu,de több mint 1 hétig érezni???nemtudom!már nincs gy.égésem,viszont a derekem hasogat,a lábamba is lenyilal.lehet ciszta.jövőhéten elmegyek dokihoz.Veled mi újság?
2015. dec. 4. 08:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!