Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 12-16 menzeszeltem,...

November 12-16 menzeszeltem, ma csináltam tesztet kép link lenn?

Figyelt kérdés

[link]


Tehát menzeszeltem, igaz kevesebb volt meg nem olyan színű, de letudtam, hogy most se sikerült a baba.voltam is dokinál aki nem látott semmit az uhn akkor. Viszont ma valami azt súgta csináljak tesztet így ma délelőtt megcsináltam és egyértelmü pozi. :))) holnap irány a doki, hogy kiderüljön az igazság.

Valaki járt már így, hogy menzesz,vérzés ellenére babás maradt?


2015. dec. 2. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez tényleg erős pozitív. Én nem jártam így többen is jártak már így. Orvos azt mondta,hogy van ilyen ,hogy az első pár hónapban jelentkezik vérzés, de az sokkal kevesebb mint általában és kevesebb napig tart, nagyon ritka de van akinek végig megjön a vérzése.
2015. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Huh ez nagyon pozi :D Lehet mar lesz szivhang is dokinal.Gratulalok :)))
2015. dec. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) lehet a szoptatás zavart be a vérzéssel.
2015. dec. 2. 12:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Gratula. Igen, anyukám amikor velem volt várandós 3 hónapig "menzeszelt". Persze nem olyan volt, mint normál állapotban, de akkor is volt.
2015. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Aztaaa, ez teljesen egyertelmu. Es igen, en is jartam mar igy! Gyogyszer mellett lettem terhes es amikor jott az 1 hetes szunet a gyogyszerrel, akkor megjott a menzeszem. Ja, es hozzateszem, h nem hagytam ki egyetlen tablettat sem, rendesen szedtem!...Es ikrekkel lettem terhes. Az eleje eleg durva volt, m nekem a 12. heten volt egy nagyobb verzesem, ami egy vetelessel volt egyenlo mennyiseg, de a babak megmaradtak, pedig akkor azt hittuk, h ennyi volt. Mar 16 honaposak es imadjuk oket :) Szoval, minden lehetseges! Drukkolok!
2015. dec. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Gratulálok! Az én tesztem is ilyen erős pozi :)

Am. Igen van ilyen édesanyámnak anno minden hónapban megjött mig megnem mozdult a tesom :)

Boldog babavárást :)★♡

2015. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok:)azt szeretném kérdezni,hogy voltak-e tüneteid,ami miatt gyanakodtál,hogy terhes vagy!?köszi
2015. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nem jött meg, és nagyon feszültek (most is)a cickok :)
2015. dec. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Most kezd a bimbóm érzékeny lenni. Meg a boltban felfordult a gyomrom a máj szagától és a hal szag se tetszett, de azóta a szagundor eltűnt.
2015. dec. 2. 17:18
 10/11 A kérdező kommentje:
Voltam a dokinál, látott petezsákot azt mondta valószínűleg később volt peteérésem így kedden vissza kell mennem.
2015. dec. 3. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!