Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai mensi vagy beágyazódás?...

Korai mensi vagy beágyazódás? Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Nov. 6-án jött meg. Általában 29-30 napos a ciklusom. Hétvégére nem várom. Tegnap délután tapasztaltam egy kis barnás maszatolást. Ma úgy keltem hogy görcsöl a hasam. Kis rózsaszínes nyálkás valami jön, de kis mennyiségű. Tettem be betétet, de azon alig van valami.

Amúgy és Sosem szoktam barnázni mensi előtt. Megjön 1.-2. Nap erős vérzés aztán még 3-4 nap gyengébb.

Ezt most nem tudom hova tenni mi történik velem. Tapasztalatok?


2015. dec. 2. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Jo esellyel terhes lettel :) Rozsaszines pecset jo jele lehet!
2015. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem így indul a menzeszem :( de kívánom ,hogy nálad ne így legyen :)) holnap ha nem jön meg akkor beágyazódás lesz:)
2015. dec. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így indul a mensesem sajnos 2 hónapja, pedig előtte nem volt ilyen. :(
2015. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hallod én ugyanigy vagyok!7re nem varom.8-9 depon voltak veres pottyok meg rozsaszin papiron!kivi vagyok nagyon.nekem mondjuk ovu ota mindennap faj a hasam neha derekam is.ird majd meg mi lett!
2015. dec. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A hasam nekem is fáj napok óta, ma a derekam is. Melleim érzékenyek nagyon ami el szokott múlni Mielőtt megjön. Hát majd meglátjuk. Rendes vérzés azóta sincs, csak ilyen vizes rózsaszín valami.

Majd írok pár nap múlva, addigra kiderül mi van.

Ja és a mensi előtti idegbaj is elmaradt eddig :)

2015. dec. 2. 17:15
 6/6 A kérdező kommentje:
Két napja dől belőlem a sötét vér, méd Ennyire tán sose...
2015. dec. 6. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!