Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most vagyok a 8-9dpon kb....

Most vagyok a 8-9dpon kb. Csináltam tesztet negatív. A hőm fent 37 és felette. Az enyhe hüvelybe nyilaló (feszülő) fájdalom és méh szurkálás lehet e a korai terhesség vagy beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy legalább 12 nap mire beágyazódik. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy mások is éreztek e ilyesmi tüneteket. Pláne a hüvelyi feszülést?

2015. nov. 30. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a beágyazódás 7-12 nap. nekem az első tünetem az volt, hogy sokáig 37-37,1 körül maradt a hőm. szóval ez alapján lehetséges.
2015. nov. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj , hogy előző hónapban is kb így volt.. lett is két pozi tesztem ,rá 5 napra megjött. Tudom, hogy az esti hő nem számít de már egy ideje nyugodtan ülök nem ugrálok és 37.4.. fel fogok forrni.( nem vagyok beteg)kíváncsi vagyok a reggeli hőmre.
2015. nov. 30. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En ereztem ilyet. Gorcsoket 8-9 dpo es 9. dpon huvelyi fajdalom, ilyen feszulo erzes fele, ez így együtt nekem olyan mint amikor masodik napja tart a menzesz. Csináltam 10. dpon egy tesztet ami negatív lett és 12. dpon egy pozitivat. Nekem beagyazodas volt, remeljuk neked is. :)
2015. nov. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg ilyen pozi teszt van ahol van is valami, de nem életképes ezért menzesszel távozik....ne tesztelj kimaradt menzeszvelőtt!!!

Felesleges és csak rágölcsölsz ami szintúgy csak rosszhoz vezet.....

2015. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban 5 napot késett akkora nem várt napján teszteltem pozit. Valószínű ezért vagyok most kicsit jobban rajta a témán :/
2015. nov. 30. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!