Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle vizelatsugaras tesztrő...

Facelle vizelatsugaras tesztről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 10.dpo-n. Szinte azonnal kijött a második csík, szóval nem időn túli, de nagyon nagyon halvány. Próbálok készíteni fotót. Van tapasztalatotok?
2015. dec. 3. 09:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2 napos késéssel erős pozitív lett. Sose csapott be.
2015. dec. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2015. dec. 3. 10:04
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem látszik a képen, de élőben egyértelműen ott van, forgatni se kell.
2015. dec. 3. 10:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez pozitív.
2015. dec. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Te látod a képen is? Élőben sokkal erősebb.
2015. dec. 3. 10:27
 6/12 anonim ***** válasza:

Én maximálisan a legjobb tesztnek tartom, sokfélét próbáltam! De a 10. dpo kicsit túlzás volt. :) Nekem 15. dpo-n lett halvány pozitív, de előtte nem teszteltem.


A képeden én nem látom a második csíkot, elhiszem, hogy élőben más, de szerintem tesztelj újra néhány nap múlva.


Drukkolok!

2015. dec. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én is látok valamit, szerintem pozitív lesz. Ettől erősebb tesztet nem lehet várni 10. dpon.
2015. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mandiga ***** válasza:

Én már nem tudom mit gondoljak erről a tesztről. Nekem volt nagyon halvány, másnap meg csak fehérség. Most így vagyok épp.

Velem már elég fura dolgok történnek, úgyhogy nem tudom mi ez.


Ez az én kérdésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2015. dec. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kíváncsiságból csináltam egy mártogatós facellet is, az full negatív. a másik egyértelműen + élőben.
2015. dec. 3. 12:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem a facelle vizeletsugaras kb. 10-11. dpo-n esti vizeletből nagyon halványan kimutatta a terhességet, másnap reggel már teljesen egyértelmű volt ugyanez a teszt és ez még mindig nemvárt előtt volt kb. 3 nappal. Szerintem ez a legjobb és legérzékenyebb teszt, hiába 25-ös!

36 hkm

2015. dec. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!