Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek akkor is szokott fájni...

Nektek akkor is szokott fájni a melletek ha az adott ciklusban nem volt peteérés?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom a progeszterontól fáj a mell peteérés után. Az ovu tesztem a 20. ciklusnapon lett majdnem pozitív amit én még negatívnak veszek. Ez volt tegnap előtt. Tegnap extra halvány volt a második csík. Viszont mára bedurrantak a melleim. Voltunk együtt a párommal tegnap és a 19. napon is. Ha nem volt peteérésem akkor mitől fájhatnak a melleim. Reménykedjek vajon, hogy esteleg baba is lehet majd a dologban? Még 8 napom van a nem vártig.

2015. dec. 3. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha szereket szeretnél, érdemes a ciklusod közepén próbálkozni. Az én esetemben használhatatlan volt az ovuteszt, össze vissza mutatott jó nagy semmit. Egyik alkalommal ciklusom 12-ik napján elmentem nődokihoz - pont úgy jött ki a lépés - és rákérdeztem mert látja, hogy rendesen 14-ik napra érik meg és indul el, és hogy ezt tartsam fejben mert nem nemnagyon változik. Azt is megmondta hogy épp megyik petefészekből indul. Na, abban a hónapban meg is fogant a picike. 12-13-14 ciklusnapot jóizűen végigszexxeltük...


A mellekre viszont azt tudom mondani, hogy ezzel él is rendszeresen találkoztam, minden ciklucomban, peteérés után menszesz előtt 4 nappal elkezd keményedni kerekedni a mell, ahogy a tested felkészül a ciklus végére. Ez természetes. Azt hiszem a vérbőség miatt van...

2015. dec. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha össze is jött a baba, 2 nap után még nem okozna tüneteket.

Meg aztán az is lehet hogy egy adott hormonszint a peteéréshez nem elég, a mellfájáshoz viszont igen.

2015. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 mandiga ***** válasza:

Nekem november 24-én jött meg, másnapra elmúl, csak barnáztam két napig. Viszont a cicim már fájt, tegnap óta meg le akar szakadni, annyira fáj. Ennyire soha nem éreztem, csak szülés után, mikor bedurrant. Én már nem tudom mire lehet gondolni.

Reméljük nálad baba van a dologban. Drukkolok!!!!

2015. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egész ciklusban aktívak voltunk. Nem is tartom terhességi tünetnek a mellfájást, nekem mindig fáj peteérés után és csak akkor múlik el amikor megjött. De mivel az ovu teszt negatív lett így nem volt ebben a hónapban ovum. A mellem mégis fáj. A kérdés az volt, hogyha nincs ovum akkor is fájhat a mellem? Vagy az a peteéréstől független? Persze nem mindenkinek szokott fájni menszesz előtt. Azért köszönöm a válaszokat! :)
2015. dec. 3. 19:04
 5/13 anonim ***** válasza:
az egész hónapodat végig ovu tesztelted: lehet akkor volt peteérésed amikor nem számítottál rá. vannak eltérések, amit bármi befolyásolhat. Ha érzékeny vagy rá, akkor pl az időjárás változás is.
2015. dec. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem. Nem az egész hónapban teszteltem. 12. naptól kezdtem, átlagosan a 15-16. napon szokott pozitív lenni a teszt. Majd kiderül 8 nap múlva de úgy számolok, hogy késni fog. Nem is reménykedek a babában. :(
2015. dec. 4. 01:15
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, az én esetemben teljesen haszontalan volt az ovu teszt, mert mire mutatott valamit már volt ovum, szóval elkésve jelzett. Valami más megoldás?

Ha végig tudod aludni az éjszakát (nem kelsz fel 2 óránként mint én) és reggel van kicsi időd foglalkozni vele, akkor hőmérőzés?

Vagy a ciklusok közepén menj el a nődokihoz és kérdezd meg mit lát, hány napon belül lehet ovud.

Mióta vagytok rajta a babaprojin? :)

2015. dec. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szia. Hőmérőzés kilőve, össze-vissza dolgozom. Van amikor 3 órát se alszom. Egy éve próbálkozunk, márciusba volt egy méhenkívüli terhességem, a jobb petevezetőt ki is vették. Jövőre tervezzük, hogy elkezdjük a lombikot de nem vagyunk házasok, szóval regisztráltatnunk kell még magunkat. De most már menjenek le az ünnepek. Ezért nem is reménykedek. Azért kezdtem el az ovu tesztet, hogy jobban megismerjem a testem. De hát ez is szórakozik velem. :) És ti? Most tervezitek vagy már úton van a baba?
2015. dec. 4. 15:37
 9/13 anonim ***** válasza:
Már úton van 15 hete :)
2015. dec. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 mandiga ***** válasza:

Ha ovutesztezel, akkor próbáld ki, hogy egy hónapot végigtesztelsz úgy, hogy reggel és délután, hogy meg tudd, mikor számíthatsz rá.

A neten rendelj, ott olcsó, a bolti nagyon drága.

Nekem a múlt hónapom elég siralmas volt, a hormonjaim kicsit "megbolondultak". Viszont úgy néz ki, hogy most volt ovum, peteéréskor kicsit érzékeny volt, ovútól a cicim nagyon fájt, most úgy érzem csak egy kicsit fájdogál.


Nézd meg a görbéimet:


[link]


[link]

2015. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!