Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12 napot késett. Terhes lennék?

Viki172839 kérdése:

12 napot késett. Terhes lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 12 napot kèsett a menstruációm. Tegnap este enyhèn görcsölni kezdtem,ezután barna pecsètelès következett, ami mèg ma is tart, de gyengèn. Hullámokban törnek rám a rosszullètek. A hányinger állandó már hètfő óta, de inkább csak reggel ès este erősödik. Voltam dokihoz, holnap megyek nőgyógyászhoz is. Szerintetek terhes vagyok? Párommal örülnènk.

2015. dec. 3. 20:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

TESZT !!!!!

Már 4 nap késés erősen indokolttá tenné a tesztelést

2015. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Feltalálták a tesztet.
2015. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
5-6 hetes lehetsz ha terhes vagy, ilyenkor fejlődik ki a szívcső, vagy már megvan. Nekem innentől kezdve voltak rosszulléteim egészen 9.ik-hétig.
2015. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Csak azèrt nem vettem tesztet mert nagyon szeretnènk babát ès nem akartam csalódni.
2015. dec. 3. 20:17
 5/21 anonim ***** válasza:
Felnőttes hozzáállás...
2015. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Tesztelj és, ha pozi akkor doki.
2015. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Lehet az voltál, de mivel már görcsölsz, úgyis mindegy. Orvosnak azért majd mutasd meg magad, biztos, ami biztos.
2015. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Csak tegnap görcsöltem nèhány másodpercig. Ez nagyon rosszat jelet? Csak 22 vagyok.
2015. dec. 3. 21:21
 9/21 anonim ***** válasza:

Én azt olvastam, ha a vérzés/pecsételés mellett görcs is van, akkor a már vetélés.

Ugyanakkor mindig vannak kivételek, mert sok ilyet olvasni, és egyik kolléganőm is így volt a terhessége elején. Ő úgy vérzett, hogy biztos volt benne, hogy elvetélt. Pedig nem. Az orvosa nem tudta megmondani, mitől volt, azt tippelte, talán ikrei lettek volna, és az egyik elment.

2015. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Èn nem vèrzem, csak nagyon picit barnán pecsètelek. A görcs pedig nem tartott tovább pár másodpercnèl. Nagyon szeretnèm ha összejönne.
2015. dec. 3. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!