Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt "vérzése" és...

Akinek volt "vérzése" és mégis terhes volt, mikor jött rá vagy miből gondolta, hogy ez terhesség?

Figyelt kérdés
Nekem kedden kellett megjönnie, meg is jött. Jobban mondva reggel elkezdtem vérezni, de alig 2 nap ( 2 mini tampont kellett csak használnom ).Szerda este semmi, csütörtökön csak rózsaszínes, barnás, éjjel semmi... A hasam fájt első nap és utána is éreztem, de nem mensisen görcsöltem... Hétfőn a tesztem negatív volt. Tünetem semmi! Voltam már terhes!
2015. dec. 4. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez most egy gyenge ciklus. De 2 nap múlva reggeli vizeletből megtudhatod hogy mi a helyzet.
2015. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért fura, mert nekem mindig pontosan jön meg, mindig 5 napig tart és általában az erőssége is egyforma... Nem reménykedek, hogy baba lenne a dologban, csak furcsa és gondoltam megkérdezem olyanoktól, akik már jártak így.
2015. dec. 4. 08:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont most jártam így..igaz többet véreztem mint két mini tampon, nagyon görcsöltem...aztán pár napra rá pozit teszteltem doki is megerősítette hogy kezdődik valami.
2015. dec. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:) Gratulálok! :) Én is teszteltem pénteken, de negatív volt.
2015. dec. 7. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!