Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek hőhulláma...

Volt valakinek hőhulláma beágyazódás után?

Figyelt kérdés
2 nap a nem vàrtig!3 napja izzadva kelek mintha làzas is lennèk úgy érzem de csak 36,87-83 a hőm!

2015. dec. 4. 10:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem pont ez jelezte a terhességet :) Amúgy nem vagyok izzadós egyáltalán, 1 órát képes vagyok biciklizni egy csepp izzadság nélkül, de akkor ömlött rólam a víz csak egy sminkeléstől is, folyt a homlokomon a víz, vizes lett a hajam.

Persze, ez még nem bizonyít semmit, de jó jel, szerintem, drukkolok!

2015. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
engem levert reggel a víz de ennyi. dpo 11-en vagyok
2015. dec. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jujj hàt akkor izguljunk hatha jot jelent;)))))7-8 dpon barnaztam kicsit uh hatha;)
2015. dec. 4. 11:25
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez jelzi, h meg fog jönni.
2015. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én nem barnáztam de mivel a barnázásomból mindig mensi lesz, ezért én örülök ha nem barnázom...9.dpo 37 voltam, 10. dpon leesett 36.7-re, ma 36.9.

Tesztelni nem fogok keddnél előbb, akkorra nem várom. 5. próbálkozós hónap, ovu tesztel, hőmérőzéssel. van már egy lányom, az első terhességem ovu teszt nélkül hőmérővel 3.ra összejött.

2015. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én még sosem barnaztam ciklus alatt meg egy erezet darabka is volt benne uh remenxledem;)izzadni sem szoktam uh olyan jo lenne vegre;)))
2015. dec. 4. 12:13
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem egyébként volt beágyazódási vérzésem az előzőterhességemnél. körülbelül a ciklus 10. napján kezdődött, pár csepp, először barnás, aztán pirosas, kb. 5 ft-osnyi csöpp a bugyimon. Azt hittem megjön, fel is tettem egy tampont, de üresen húztam ki, meg is lepődtem. Aztán másnap még volt pár csepp barna, de utána semmi..
2015. dec. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem az ovu utáni 9.napon volt lázam. Semmim nem fájt,de egész nap izzadtam,aztán meg majd meg fagytam. 37-38 fok között volt a lázam. Én sejtettem,hogy ez lehet a beágyazódástól,de nem akartam elhinni. Másnap (10.dpo) negatívat teszteltem,aztán csak nem hagyott nyugodni és 11.dpo-n halvány,de jól kivehető pozit teszteltem.


7hetes km

2015. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

az előző terhességemben én is belázasodtam, de gyulladásom is volt, nem pusztán a terhességtől. Az már egyébként a nem várt utáni 3.4 nap környékén volt...akkor teszteltem egyébként először, le is ugrott a 2. csík olyan erős volt


2,5,7-es válaszoló voltam, továbbiakban T.E.

2015. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
helyzet?
2015. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!