Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek, hogy a nem...

Volt valakinek, hogy a nem várt napján negatív lett a teszt mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
Vagy ha aznap negatív akkor már több a valószínűsége,hogy nem vagyok terhes?
2015. nov. 30. 05:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem a nem várt utáni napon is negatív lett, 4 nap múlva teszteltem egyértelmű pozitívat.

20 hkm

2015. nov. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Felcsillant a remény!

Köszönöm, kellemes babavárást !!

2015. nov. 30. 07:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan az volt mint az első válaszolóval. 10-én kellet volna "nemmegjönnie" és 14.-én teszteltem először pozitívat.
2015. nov. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem milyen márkájú teszttel volt negatív?

Jó egészséget :)

2015. nov. 30. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,nekem már 3szor, Kisfiamnál kb 4 nappal később lett nagyon halvány, a 2. terhességnél 12 nap múlva nagyon halvány,bár ekkor elvetéltem,jelenleg a ciklus alapján 7+5 hetes vagyok,de a tesztem csak 8 nap múlva lett nagyon halvány és 11 nappal később lett két rendes csíkom,tehát jóval fiatalabb a baba 1-1,5 héttel, holnap után megyek dokihoz először. Emellett fáradtság,émelygés haszsurkálás már volt negatív teszt ellenére is most már igen teljes ételundorom is van.
2015. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!