Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van ilyenkor? Lehet ebből...

Mi van ilyenkor? Lehet ebből még baba? Megőrülök ettől a várakozástól.

Figyelt kérdés
Tegnap 10 dpo, teszt nagyon halvány, de egyértelmű pozitív. Tegnap rózsaszínes nagyon kevés maszat. Ma 11.dpo-n csak enyhe hasgörcs, plusz negatív teszt. Lehet ebből még baba?
2015. dec. 4. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze:) meg csak a 11.dpon vagy :) viszont lehet,hogy az a pozi teszt megsem volt olyan pozitiv,vagy esetleg hibas,a mazsat meg lehet a beagyazodastol is! Mindenesetre ha birod vard ki meg azt a 3 napot kb ;)
2015. dec. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De, tényleg pozitív volt. Rohadt sok tesztet csináltam már, és tudom mi a szellemcsík, de ez nem az.
2015. dec. 4. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanolyannal teszteltél utána is?
2015. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És azt tudod milyen, megvárni a nemvárt napját?
2015. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor késik 3-4 napot, akkor kell tesztelni...
2015. dec. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 mandiga ***** válasza:

Én is így voltam nemvárt elött 4 nappal. Teszteltem szép halvány pozitívat, másnap negatívat, majd pontosan megjött.

Pár nap múlva tesztelj ismét.

2015. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Volt 2 vetélésem, és egy autoimmun betegség miatt rögtön gyógyszert kell szednem. Ezért nem várom meg a nemvárt napját, de köszönöm a kioktatást.
2015. dec. 4. 18:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Ugyanolyannal teszteltem.
2015. dec. 4. 18:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor várj még! Lehet,hogy nem volt annyira koncentrált a vizelet,vagy abbamaradt a folyamat :( De még van remény,ne add fel!
2015. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!