Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A lányom felcsapott kerítőnőne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányom felcsapott kerítőnőnek? Hasonló helyzetről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nemrég a láthatásból a volt férjem egy csokor virággal együtt hozta haza az elsős lányomat. A volt férjem nem mondott semmit, csak hogy "neked hoztuk". A virágot a lányom adta oda. Mikor elment az apja, kérdeztem tőle, hogy ezt miért kapom. Azt mondta, csak úgy, apa ötlete volt. Aztán felcsillant a szeme, és azt kérdezte: "lehet, hogy újra szerelmes?" Mondtam neki, hogy nem, és ne reménykedjen, mi sosem leszünk már egy pár. (Amúgy már 6 éve elváltunk.) Erre azt kezdte el kérdezgetni, hogy "de miért??" Próbálom neki elmagyarázni, de úgy tűnik, nem győztem meg túlságosan. Egy ideje próbál azzal kapcsolatban is puhítani, hogy menjünk el kirándulni hármasban. Mondtam, hogy sajnos ez nem fog menni. De nem úgy tűnik, mint aki belenyugodott a válaszba. Hogy kellene kezelnem ezt a helyzetet?
2015. ápr. 29. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

De édes :)

Mondd meg neki hogy sokat veszekedtek, és nem vagytok vidámak együtt.

2015. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Én ismerek olyan házaspárt, akiket a kamaszodó gyerekük ismét összehozott és hosszú évek óta boldogan élnek.
2015. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

A lanyod kedveert nem lennel kepes egyszer harmasban kirandulni? Kicsit gyurd le az egodat, es ne legyel ennyire onerzetes!

A kislanynak jogos igenye, hogy neha egyutt legyen mindket szulojevel.

2015. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Itt nem az egómról van szó. Az volt férjem nős. A felesége a pokolba kíván minket. Úgyhogy most gyakorlatilag titokban találkozik a saját lányával is. Nagyon nem olyan a viszonyunk a volt férjemmel, hogy elmenjünk hármasban kirándulgatni.
2015. ápr. 29. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Közöld vele atényeket. Apa és anya már nem szerelmesek és nyomatékosan megkéred, hogy ne szervezkedjen a hátad mögött, már rég külön vagytok, mert blablabla. Apának is új felesége van és azzal a nővel megy kirándulni már, mert nem illik más férjével programot csinálni. Ilyenek.
2015. ápr. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért váltatok el?
2015. máj. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nőügyei voltak
2015. máj. 3. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!