Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehetnek napok óta...

Mitől lehetnek napok óta halvány csíkos tesztjeim? Járt már valaki így?

Figyelt kérdés

A baba szerintem kizárva, két éve nem sikerül teherbe esnem, és volt egy napos vérzésem is. Vasárnap óta vannak halvány pozitív tesztjeim, de nem erősödött meg.

Kíváncsi lennék mi miatt lehetnek ezek a csíkok?

Köszönöm!


2015. dec. 4. 20:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem voltak. Terhes nem voltam,csak rosszak voltak a tesztek... kinaiak. Soha tobbe Kinai olcso teszt.
2015. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem kínais vagy vaterás teszteket csináltam. :) Nem teszt hiba lehet, mert vasárnap előtt totál negatívak voltak.
2015. dec. 4. 21:19
 3/24 anonim ***** válasza:
Tudnál képet fölrakni, hogy megnézzük?
2015. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Miért zárodki annak lehetőségét hogy baba is lehet??? Egynapos vérzés nem zár ki semmit..keress fel egy orvost.. azért ennyi teszt nem mutatjat falsot... mindegyik egyforma márka volt?
2015. dec. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Ja ,en csak leirtam a tapasztalatom :) sajnos azt nem tudom,miert nem erosodhet a teszted de ha pozi,akkor vmi elkezdodhetett...csak esetleg megallt a folyamat es a hcg meg jelen van a szervezetben.
2015. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
2015. dec. 4. 21:41
 7/24 anonim ***** válasza:
Miért nem kérsz vértesztet? Nagyon halvány de pozitív a teszted. Volt itt egy hasonló eset, nagyon halvány tesztjei voltak a kismamának és 1000 lett vérből az eredmény!
2015. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Mikor kéne megjönnie ?? Időn belül jött ki a második csík? Ha mást nem vegyél digitálisat az szinte sosem csap be.
2015. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ezek netről keresett képek nem?
2015. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Időn belül kijöttek. Egy hete volt az egy napos vérzés és akkor volt a menstruáció esedékessége is. Korábban hosszabbak voltak a ciklusaim, de kb fél éve normál 28 napos. Nem netről leszedett képek, én fotóztam és az intimedest pár napja ide is feltettem....
2015. dec. 4. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!