Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13-14 dpon vagyok! Szerintetek...

13-14 dpon vagyok! Szerintetek mitől barzázok? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A következők vannak... 13-14 dpon vagyok. 28-29 napossak a ciklusaim.de mindig korábban van peteérésem kb 11-12napon. Most járok a 25 ciklus napomon. Van már kb 5 marha halvány pozitív tesztem viszont 3-4 napja barnázok:( kicsit szúr is néha feszül mintha görcsölne is. Pisi után törlésnél a papíron látom.. hol erősebben hol gyengébb a barnázás. Orvoshoz szerintem felesleges futni.úgyse csinálna semmit. Túl korai még a dolog :(

#DPO #Terhesség. Barnázás
2015. dec. 5. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig azt javaslom doki es mondd el barnazol(az is verzes,verrel keveredett nyak) plusz pozi a teszted.Nekem is volt es 4.nap kesesnel orvoshoz mentem.Megnezett uh.on hematoma miatt verezgettem kaptam hormon potlast! Szoval ha akarod a terhesseget hetfon go doki. :)
2015. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha baba van a dologban akkor progi hiány is okozhatja,de lehet csak emékezik a tested,hogy meg kellene jönni.Vagy simán megjön.Sok a lehetőség :( nincs progi kúpod? Én lombikos vagyok de ET6 (11DPO)-tól ET10(15DPO) véreztem picit és barnáztam,de felemelték a progi pótlást és megmaradt a baba.
2015. dec. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok lehetőség van. Vagy hormonzavar, amire kapsz gyógyszert és megmaradhat a terhességed, vagy simán meg fog jönni, mert elindult valami, de mégsem oké, a természet megoldja.

Igazából, amíg nincs itt az ideje a menzesznek, még csak terhességről sem beszélhetünk, a halovány terhességi teszt semmi.

Ha jó dokit fogsz ki, elküld vérvételekre, hormonpanelt nézetni, felír utrogestant, de aztán lehet, hogy ezek ellenére sem marad meg a terhesség.

2015. dec. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszikat. Még mindig nem jött meg. Ha holnap lesz még pozi tesztem és barnázgatok akkor megyek dokihoz!
2015. dec. 6. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Drukk :) Majd jelentkezz ! 1# voltam
2015. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Na a helyzet ,hogy reggelre megjött nagy nehezen... görcsölök is nagyon! Egyébként ez már a második hónap ,hogy van pozi tesztem ,de mégis megjön. :( tuti van valami progeszteron hiányom vagy ilyesmi. Most elkezdtem szedni a barátcserje kapszulát. Azt ajánlották. Ha az se vállik be akkor januárban úgyis megyek dokihoz :/ csak ha nem muszáj akkor nem egyből gyógyszereket akarok bekapkodni.:/
2015. dec. 7. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!