Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már régóta késik de a teszt...

Már régóta késik de a teszt negatív. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már 11 napja meg kellett volna jönnie, csináltam tesztet de negatív lett. Elég rendszertelem a ciklusom, nem rég hagytam abba a fogamzásgátló tabletta szedését. Most 41 napja volt meg utoljára. Egyik este nagyon begörcsölt a hasam, olyan megjött érzésem volt, de semmi. Most már nem tudom mit higgyek. Szerintetek várjak még pár napot és csináljak újabb teszt ha nem jönne meg? Már nem tudom mit higgyek :/ Köszi előre is :)
2015. dec. 6. 08:13
 1/8 anonim ***** válasza:

A gyógyszer utáni első hónap elég furcsa. Legtöbbeknek rendesen elindul a ciklus. Gondolkodtál rajta hogy elmész orvoshoz?

Lehet sikerült a baba de a gyógyszer hatása miatt nem termelődik elég hormon hogy a teszt kimutassam.

2015. dec. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig a fogamzasgatlo miatt van osszezavarodva a ciklusod. Nekem fel ev kellett hogy helyreálljon a gyògyszer abbahagyasa utan. Fel ev kellett hozza hogy pem legyen.
2015. dec. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A gyógyszert juniusba vettem be utoljára és az első 47napra jött meg azóta mindig rövidebb a ciklusom ebbol szamoltam ki kb h mikor kellene megjönnie.
2015. dec. 6. 11:14
 4/8 anonim válasza:
Nekem ugyanigy kezdodott, hogy kimaradt de sokszor olyannerzesem volt h meg fog jönni pl ejszaka felebredtem rá . Negativ lett egy teszt aztan ket hetre rá még mindig nem jött meg csináltam még egy tesztet és az pozitív lett.
2015. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1 év kellett mire kiderült pajzsmirigy alulműködést okozott a fogamzásgátló, endokrinológus felírt pm gyógyszert, azóta rendeződött és egy nem védekezés után teherbe is estem. :)
2015. dec. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát most én is várok még, orvoshoz már kértem időpontot de az még két hét. Ha nem lesz semmi csinálok egy hét múlva megint egy tesztet.
2015. dec. 6. 17:24
 7/8 mandiga ***** válasza:

Valószínű a hormonháztartásod kicsit felborult. Esetleg nem volt ovud és azért késik. Görbét vezetsz? Ovutesztezel?

Ha nem, lehet ki kellene próbálnod.

Nekem 25 naposak a ciklusaim, pontosan meg szokott jönni, reggel ahogy felébredek. Múlt hónapban 43 napos volt. Nem volt ovum, a szervezetem próbálkozott, és sokat késett.

Ilyenkor nem lehet tudni, hogy mikor szabadul ki a petesejt, az esély meg van a babára, csak ki tudja mikor lesz pozitív az eredmény.

Csinálni semmit nem tudsz, én voltam dokinál, nem kaptam semmit, meg ultrahangozott és közölte, majd meg fog jönni., pedig nekem 17 napot késett, majdnem 3 hetet.

Sokszor éreztem én is, hogy na most megjött, de semmi.

2015. dec. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem használtam még ovu tesztet és görbét se vezetek, de kipróbálom.Köszi a válaszokat :)
2015. dec. 10. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!