Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Máris sikerült volna?

Máris sikerült volna?

Figyelt kérdés

Eddig még nem csináltam tesztet, mert még korainak találom. Csütörtökön kellett volna megjönnie, eddig semmi. De jelek sincsenek (mellfeszülés, hasfájás...).

Van egy 6 éves fiúnk, 2 hónapja próbálkozunk, igaz ritkán tudunk együtt lenni (hetente 1szer). A fiúnk anno 2 év alatt jött össze, vagyis inkább úgy mondanám, hogy 2 évig voltunk együtt minden védekezés nélkül (és sűrűbben, mint most :D), mikor megfogant.

Tudom, vegyek tesztet és okosabb leszek. Ezt holnap megteszem...


2015. dec. 6. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Huh jol birod,hogy nem teszteltel :D Drukkolok majd ird meg! Nekem se volt sose tunetem terhesen csak menszi elott cici fajas stb.Terhesen ezek nem voltak csak feher kremes folyas.
2015. dec. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Nekem a másodii gyerkőc az első hónapban sikerült, az első a nyolcadikban. A teszt majd megmondja.
2015. dec. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyrészt ilyenkor a terhességnek nincs tünete, másrészt simán késhet 3 napot a menzeszed, nekem is késett a múltkor, pedig nem szokott. Szerintem csak a teszt tud neked választ adni.
2015. dec. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem a terhesség tünetét várom, hanem nekem ált. már 1 héttel előtte szokott fájni a mellem ("hozzá sem lehet érni" szinten), és hasam, ebből tudom, hogy meg fog jönni. A fiammal sem volt semmi tünetem, még csak 1 reggeli rosszullét sem 1szer sem.
2015. dec. 6. 09:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Most nem tudsz tesztet csinalni? Nyitva vannak az uzletek ;))
2015. dec. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És a fiadnál amikor kimaradt az menzeszed nem feszült előtte a melled? Mert sok nőnél ugyanúgy vannak premenstruációs tünetek terhességnél, csak kimarad a menzesz (vagy az sem, de az ritka). De ez minden nőnél más. Te tudod legjobban nálad hogyan működik. Nekem néha feszül előtte a mellem, néha nem, teljesen változó.
2015. dec. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Holnap mindenképpen írd meg hogy mit látsz a teszten...halkan gratulálok :)
2015. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajna csak 1 csík van a teszten, de még várok a következővel, hátha...
2015. dec. 7. 10:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnalom :(( Nagyon drukkoltam!
2015. dec. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma csináltam még egy tesztet, ezen már 2 csík van! :D
2015. dec. 14. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!