Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pigmenthiányos a tesztem?...

Pigmenthiányos a tesztem? Megnéznétek?

Figyelt kérdés

3 napja ezt csinalja velem ez a teszt. Ha felszivta magat,akkor ahol a 2.csiknak kellene lenni,ott egy ugyanolyan csik van mint a kontroll csak feher... nem tudom gepen mennyire latszik. Azonnal lathato ez a feher csik. Olyan mintha mutatna h ott fog elszinezodni de megsem :/ . A negativos kepen nagyon picit jobbra van az a "csik" mint ahol azok a fekete pottyok vannak.


[link]


[link]


Nem volt ez a teszt soha ilyen. Ez egyebkent egy termeszetes folyamat?


2015. dec. 6. 09:50
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Volt màr szellemcsikos tesztem tobb,azt tudtam hogy az,de annak a szine nem feher hanen szurke volt...
2015. dec. 6. 10:03
 2/22 anonim ***** válasza:

Ezt hívják szellem csíknak.


Alltalaban ha nagyon jol megnézed a tesztet akkor mindegyiken latni lehet hogy hol "kellene"elszinezodni .

Foleg száradás utan látható jol.


Ez negativ teszt, es nem is hibás.


En ezert szoktam digitális Clear blue tesztet haaznalni mert sokszor bezavart mar szellem feher csik

2015. dec. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
7 napja tesztelek. Csak 3 napja csinalja. Igen nega sztem is,nem eltem bele magam,de ellottem egy ovu tesztet is,pozitiv. Ugyanolyan eros a 2.mint a kontroll. En is a CB digitalisan gondolkodom. Azon gondolkodom,hogy megint peteeresem van? Spontan?
2015. dec. 6. 10:10
 4/22 A kérdező kommentje:
Az sem jelent semmit,hogy azonnal megjelent a feher csik?
2015. dec. 6. 10:18
 5/22 anonim ***** válasza:

Nekem a kontroll csík is halványnak tűnik. Én úgy venném, mintha nem is teszteltem volna.

Fehér csík egyébként nem pozitív, nem jelent semmit.

2015. dec. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Igen gondoltan,csak nem csinalt meg ilyet ezert agyaltam rajta h hibas a teszt.
2015. dec. 6. 10:37
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

A fehér csík nem jelent semmit, az csak a helye, ahol kéne legyen a csík, de annyira negatív, hogy ott virít a fehér rész...

Ne vegyél digitálisat, pénzkidobás. Vegyél egy Facellét, ha negatív, akkor negatív, nem érdemes naponta tesztelni.

2015. dec. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Pont hogy digitális kéne hisz nincs szellemcsik,se kétely.

Kiírja pozitiv vagy negatig a digitális.

Ha mast csinálsz akkor megint kételyek közt maradsz ha eszre veszed a feher csikot.

Digitális egyértelműen értékelhető!

2015. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Igen azt fogok venni! Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. dec. 6. 10:57
 10/22 anonim ***** válasza:

Hát szerintem semmi félreérthető nincs a sima tesztekben sem. Van 2 RÓZSASZÍN csík vagy nincs? Nincs? Akkor negatív. Sosem adtam volna ki 10 normál teszt árát, csak azért hogy kiírja nekem...

Ezena teszten sincs mit félreértelmezi, totálisan teljesen negatív. Nem tudom hol tart a kérdező a ciklusával, hányadik dpo, késik-e már, de ezen a teszten nincs mit nem érteni.

2015. dec. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!