Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pigmenthiányos a tesztem?...

Pigmenthiányos a tesztem? Megnéznétek?

Figyelt kérdés

3 napja ezt csinalja velem ez a teszt. Ha felszivta magat,akkor ahol a 2.csiknak kellene lenni,ott egy ugyanolyan csik van mint a kontroll csak feher... nem tudom gepen mennyire latszik. Azonnal lathato ez a feher csik. Olyan mintha mutatna h ott fog elszinezodni de megsem :/ . A negativos kepen nagyon picit jobbra van az a "csik" mint ahol azok a fekete pottyok vannak.


[link]


[link]


Nem volt ez a teszt soha ilyen. Ez egyebkent egy termeszetes folyamat?


2015. dec. 6. 09:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát már a 17.dpon :)
2015. dec. 6. 11:00
 12/22 anonim ***** válasza:
17.dpo?Már le kellene ugrania a két csíknak :(
2015. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem kéne leugrania de sajnos Ennyire virritani se kene a full negativ tesztnek!

Teszt jo volt nem volt hibas!



Nem vagy terhes!


Ha terhes is vagy, akkor lehet korán teszteltem mert peteeres nem mindenkinek órarend szerint mukodik!

Tesztelni ujjra majd ha késni fog legalabb 5napot a menstruációs!

2015. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Irtam a gyartonak akitol a teszteket vettem ebay-n. Aztmondtak,irtak,mas is panaszkodik,visszakuldik a penzt! Holnap kiderul. Este megcsinalom!
2015. dec. 6. 19:30
 15/22 A kérdező kommentje:
4 napja volt egy eleg eros CB tesztem,de masnap reggel ez amit most is csinaltam negativ volt. Igy gondoltam h a CB negativ mivel sok rosszat is olvastam rola. Kozben meg lehet h azota a CB is nagyon eros lenne.
2015. dec. 6. 19:40
 16/22 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy annyira bele élted magad a terhessegbe hogy sajnos magad sem akarod elhinni hogy nem vagy terhes!


Hidd el ez a teszt full negativ, hiaba csinálsz többfajta tesztet ha nem vagy terhes akkor is negativ lesz.


Ez a teszt raadasul nem is hibás!

De probalkoz nyugodtan nem bántani akartalak csak feleslegesen alltatod magad hogy terhes vagy es a teszt a hibas....holott nem.


Ha terhes is vagy nem biztos hogy kimutatja nalam halvány pozi volt menstruáció késése 1 napján.


A masik dolog nagyon ra streszelsz ami miatt sok esetben maris sikertelenül járnak!


Ne streszelj ra hidd el akkor hamarabb teherbe esel!


Az hogy most jon a karácsony es nem lesz pozi teszted majd lesz januarba vagy barmelyt honapba csak ne gorcsolj ra!

2015. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Igen de most irtam,hogy hibasak a tesztek.
2015. dec. 6. 20:01
 18/22 A kérdező kommentje:
Es igen,bantani szeretnel,de mar reg nem veszem fel az ilyet :) Holnap elmegyek inkabb dokihoz,ha nem baba van,legalabb megmondja miert kesik ennyit. Elso babamnal 3 nap kesesnel teszteltem pozit,masodik babamnal meg 12.dpon. annyira eltero.
2015. dec. 6. 20:04
 19/22 anonim ***** válasza:

16 os vagyok,most komolyan kérdező mivel bántottalak meg?

Mi volt a sértő?

Az hogy oszinten leirtam hogy nem vagy terhes "szerintem"


Jobb lett volna ha azt írom igen latok valamit a tesztem vagy van meg remeny a babara? Jobban bele élted volna magad es nagyobbat csaladotal volna!


Nem bantasnak irtam Örülök ha valaki terhes babat var aki mar nagyon szeretne. De ha nem latom sem a tesztben a hibat sem azt hogy lenne ott második csik akkor mot is mondhatnék?


Nekem volt amikor 1hetet keset a menstruaciom.



Es lehet azert nem jon meg rad mert blokkoltad a menstruaciodat azzal hogy terhesnek hiszid magad.

2015. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha úgy gondolod hibás a teszt, vegyél egy facelle tesztet és nyugodtan hidd el neki az eredményt. Az egy jó teszt, az olcsóbbra gondolok ami 400 ft. Ennyi nappal a pé után egyértelmű lesz az eredmény.. ha nem látszik egyértelműen a színes csík, az negatív ha meg látszik, nyilvánvaló lesz. És kiderül, hogy hibás volt-e ez a teszt vagy nem. Mi hiába írjuk neked többen, hogy ez negatív.
2015. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!