Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pigmenthiányos a tesztem?...

Pigmenthiányos a tesztem? Megnéznétek?

Figyelt kérdés

3 napja ezt csinalja velem ez a teszt. Ha felszivta magat,akkor ahol a 2.csiknak kellene lenni,ott egy ugyanolyan csik van mint a kontroll csak feher... nem tudom gepen mennyire latszik. Azonnal lathato ez a feher csik. Olyan mintha mutatna h ott fog elszinezodni de megsem :/ . A negativos kepen nagyon picit jobbra van az a "csik" mint ahol azok a fekete pottyok vannak.


[link]


[link]


Nem volt ez a teszt soha ilyen. Ez egyebkent egy termeszetes folyamat?


2015. dec. 6. 09:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerintem feleslegesen ne adj ki annyi pènzt a digitálisra,mert ha ez nega akkor az sem fog tőbbet mutatni neked.Vàr pár napot.
2015. dec. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy teljesen megértelek, mi is sokat vártunk a babára, én is rengeteg tesztet csináltam életemben és a leghalványabb csík is reményt adott. Probáltam mindent bemgyarazázni, nem választüdik a Hcg a pisimben, szar a teszt, hibás a teszt, stb stb. Aztán mikior terhes lettem úgy virított a 2 csík, hogy majd leugrott a tesztről. Ha meg akarod nyugtatni magad, akkor vegyél egy Facellét, x-epilt vagy gyakorlatilag bármilyen tesztet, mert már bármi kimutatná. Ne adj ki annyi pénzt egy digitálisért, mert nincs semmi értelme.
2015. dec. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!