Menstruálni fogok?

Figyelt kérdés
10. dpo, 4 nap van a msntruációig, kb. 6-7. dpo körül volt egy kis vérzésem, ezért kicsit reménykedtem, de most úgy érzem meg fog jönni,melleim, derekam leszakadnak! Ha terhes lennék, nem lennének mensis tüneteim?? Vagy attól még lehetek?
2015. dec. 7. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség esetén is érezhetsz menstruációs tüneteket. Várj még pár napot, aztán tesztelj. Szorítok!
2015. dec. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj ,hogy a menstruaciós és a terhességi tünetek elég hasonlók az ilyen korai szakaszban. 50-50%. De a kis verzes jó jel lehet a beágyazódásra. Hőt nem mérsz?
2015. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem mérem a hőt, nem akartam annyira "rágörcsölni", talán következő hónapban, ha most nem jött össze, de remélem, hogy igen! Nem tudom, olyan furcsa érzésem van, valami más mint eddig...reménykedem
2015. dec. 7. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!