Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a következő...

Szerintetek a következő tüneteim jelezhetnek beágyazódást? Én egy kicsit korainak tartom, lehet bebeszélem magamnak.

Figyelt kérdés
Dec.4-én volt ovum (elméletileg). Együtt voltunk 30-án,1-én,3-án és 5-én. Elvileg 11 nap múlva kell hogy megjöjjön, de tegnap éjjel óta folyamatosan "mindjárt megjön" érzésem van, szurkál a jobb petefészkem és a méhem környékén. Időnként késszúrásszerű fájdalmat érzek. Lehetséges?

2015. dec. 8. 09:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem! Ezek még az ovu miatt vannak. A beágyazódás folyamata a megtermékenyítés után 7-10 nap múlva kezdődik, és kb. 95%-ban semmilyen érezhető tünettel nem jár.
2015. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon korai. A beágyazódás kb 7 nappal kezdődik ovuláció után és a 12. napig megtörténik. Petefészek körüli szúrkálás inkább a normál ciklus miatt van, ovuláció után. Lehet az is, hogy csak mostanság volt ovulációd és azt érzed. Ha korábbi peteérésed lett volna, maximum akkor lehet beágyazódás de én inkább ovulációra tippelek.
2015. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Én is nagyon korainak tartom,gondoltam azért biztos ami biztos, megkérdezem. Köszönöm szépen a válaszokat!

Azért remélem sikerül. :)

2015. dec. 8. 10:02
 4/18 anonim ***** válasza:
szia. mi a helyzet veled azóta? nekem 9-én lett volna ovum, de 6án volt, éreztem. 4-én voltunk együtt a párommal az előtte lévő napokban. kb 6-a óta nekem is mindjárt megjön érzésem van pedig 23-ra nem várom (vagy a korai ovu miatt 21-re) meg a petefészkem szurkál de mindig csak a baloldali
2015. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem megszűnt egy pár napja, most tegnap óta időnként begörcsöl a méhem környékén, ma iszonyatos fejfájásom van már reggel óta, és a mellbimbóim nagyon fájnak. Péntek a nemvárt napja, vagy annak az előjelei, vagy összejött. Igyekszek nem rágörcsölni a témára. :)
2015. dec. 13. 20:35
 6/18 A kérdező kommentje:
És te mikor tervezel tesztelni? Én megpróbálom kivárni a nemvárt napját, remélem, kibírom addig.
2015. dec. 13. 20:38
 7/18 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, amikor babás lettem, nekem is megszűnt a mindjárt megjön érzés pár nappal a nemvárt előtt. Igaz én pontosan tudtam mikor volt peteérésem, korábban volt mint előzőleg számoltam.

Ha neked ezek babát jelentenek, akkor korábban volt ovulációd neked is. Drukkolok!

2015. dec. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Még pár nap es tesztelek.
2015. dec. 14. 08:47
 9/18 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. én nem tudom mikor teszteljek mert ugye 21/23-ra nem várom de már nem bírom :D próbálom péntekig kibírni de szerintem szerdán vagy csütörtökön már csinálok egyet mert azóta is mindjárt megjön érzés meg a petefészek szurkálás van, és már több mint egy hete :)
2015. dec. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Szorítok! Én holnap reggel tervezek ellőni egyet-elvileg 12. dpo lesz.
2015. dec. 15. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!