Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek a következő...

Szerintetek a következő tüneteim jelezhetnek beágyazódást? Én egy kicsit korainak tartom, lehet bebeszélem magamnak.

Figyelt kérdés
Dec.4-én volt ovum (elméletileg). Együtt voltunk 30-án,1-én,3-án és 5-én. Elvileg 11 nap múlva kell hogy megjöjjön, de tegnap éjjel óta folyamatosan "mindjárt megjön" érzésem van, szurkál a jobb petefészkem és a méhem környékén. Időnként késszúrásszerű fájdalmat érzek. Lehetséges?

2015. dec. 8. 09:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
4es és 9es vagyok. én is holnap reggelre tervezem ha időben fel tudok kelni mert holnap korábban kelek és ha nem leszek totál kómás és nem pisilek véletlenül félálomban :D de csütörtökön mindenképp csinálok ha holnap nem is (csüt már 11.dpo )
2015. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem jött össze, pont az történt amit leírtál. Kómásan kimentem még pisilni és már utána jutott eszembe a teszt. NA, majd holnap. Nálad mi újság? :)
2015. dec. 16. 10:43
 13/18 anonim ***** válasza:
én felébredtem hozzá de sajnos negatív lett, bár a kontroll csík olyan fura volt elég halvány meg szakaszos, az is lehet hogy hibás teszt vagy még korán teszteltem :) nem keseredtem el :) kisfiamnál annó 2 héttel késés után teszteltem csak az nagyon erős pozitív volt persze ( nem tudom hogy volt idegzetem annyit várni :D) majd pénteken tesztelek újra sztem :) neked hajrá :) szorítok
2015. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, ne csüggedj, 10. dpon a legtöbb teszt negatív szokott lenni. Talán péntek-szombat körül már mutathat valamit.
2015. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Teszteltem én is, facelle-el (13. dpo). Ennél negatívabb nem is lehetne. :(
2015. dec. 17. 06:48
 16/18 anonim ***** válasza:
lehet máskor volt a pé-d vagy később kezdődött el a folyamat :) szorítok ezerrel :) amíg nem jött meg ne keseredj el semmiképpen. én ma vettem intimed-eset de pénteken vagy szombaton csinálom meg sztem. anno kisfiammal ez mutatta ki, bár 2hét késés után minden kimutatta volna :D
2015. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm. Ma kéne megjönnie, de semmi jele. Se görcs, se barnázás, semmi. Viszont viszket a mellbimbóm. Ilyen még soha nem volt. Én holnap vagy vasarnap reggel lövök egy még egy facelle-t, aztán max egy hét múlva, ha nem jönne meg. Pénzszűke. :D Én is szorítok neled nagyon, majd írj mi újság! :)
2015. dec. 18. 06:48
 18/18 anonim válasza:

Sziasztok. Én január közepére nem várom. Elméletileg szilveszterkor volt ovum,akkor éjjel és utána is többször voltunk együtt. Azóta tűkön ülve várom hogy alakul...

Szeretnénk egy babát😊

2016. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!