Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ünnepek közötti időszakban ki...

Ünnepek közötti időszakban ki nem várja?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még korai a kérdés, de hátha addig összekovácsolódik egy jó kis csapat, akik tapasztalatokat tudnak cserélni és együtt figyelni a peteérést, beágyazódást és az eredményt!
2015. dec. 8. 13:11
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Én karácsony előttre nem várom, de sajnos úgy érzem, hogy most sem fog sikerülni... Neked viszont drukk :)
2015. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Még ne írd le a hónapot és főleg ne kenődj el! :) Nekem elvileg majd csak 28-án lesz a következő esedékes menzesz. Szóval még a pé környékén se járok. Ti mióta próbálkoztok? Első baba?
2015. dec. 8. 13:37
 3/43 anonim ***** válasza:

Szerintem itt ugyanaz a "csapat" lehet, mint előző hónapokban is. :)

Én is megnéztem már, hogy dec 28. lesz majd, de az még annyira messze van, mostanában kell majd akciózni. :)

2015. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:

Bizony! Ezért is kezdtem ezt a "beszélgetést idejében, mert így akkor az akciózástól nyomon tudjuk követni egymást hónapját.

Nekem elvileg 14-én vagy 15-én lesz pé-m. Nem hőmérőzök, nem ovu teszteze, szóval én annyira igyekszem nem rágörcsölni. A héten és főleg hétvégén kellene kicsit sűríteni az akciókon.

Nekem amúgy második baba lenne és ez a 4. hónapunk.

2015. dec. 8. 14:32
 5/43 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük első baba, de igazából 3. lenne, mert elsőt nem tarthattuk meg, második méhenkívüli volt, és előző hónapban volt "jó oldalon" pé, ezért gondolom, hogy most nem fog sikerülni :/ most nem tudom, melyik oldalon lesz pé sajnos, de nem fűzök hozzá sok reményt :(
2015. dec. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

Nekünk negyedik baba lenne.

Én nem figyelem sok módon. A nyákot látom, és tudom melyik napon szokott lenni, mert erős hasfájásom van peteéréskor.

Volt egy nulladik hónapunk, amikor épp az erős fájdalom másnapján mondtam, hogy mindegy, ha hamarabb lesz, mint terveztük, az sem baj, de akkor már "lekéstük". Az elsőben nem volt peteérésem szerintem, mert elmaradt a fájdalom és hosszabb volt a ciklus is, a másodikban nem tapadt meg, volt egy nagyon halovány teszt, és beágyazódási vérzés (a többi terhességemnél ilyen nem volt), most a 3. hónap lesz. Mivel nem szeretnék hidegben szülni, ezért akár jöhetne is most már. :)

De én épp el jutottam odáig, hogy ha lesz lesz, ha nem nem, már nem idegesítem magam.

2015. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:

Nekem a legelső baba elment 9 hetesen, majd jött a kislányom és most vagyunk tesó projektben.

Mi az, hogy "jó oldalt"? Amúgy meg ne aggódj, ha stresszel még később fog összejönni! Csak nyugi van!


Neked meg 4. baba lesz? Te jó ég! :) Nem semmi! Szép nagy családotok lesz akkor! :) Amúgy én se szeretnék télen vagy nagyon hidegben szülni... :( Szóval jó lenne, ha most jönne! :D

2015. dec. 8. 15:16
 8/43 anonim ***** válasza:
Egyik petevezetőmnek annyi sajnos, így feleannyi az esélye, hogy összejöjjön... hány éves a lányod? :)
2015. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:

Ja, így már értem... Sajnálom, de nem törvényszerű, hogy felváltva érnek jobb és bal oldalt a peték. Szorítok! Nem szoktad érezni? Én mindig tudom, hogy mikor melyik, oldalt érik a pete. Meg nyákom is mindig van, de valahogy akkor se jött össze, ha azokon a napokon voltunk együtt. Nem értem miért...

A kislányom már nem is olyan kicsi, 3,5 éves. :)

2015. dec. 8. 15:26
 10/43 anonim ***** válasza:
Hát akkor már "illene" a kistesó 😃 nem, én nem szoktam érezni, illetve egyszer éreztem jobb oldalon és balra lett a méhenkívüli, szóval még akkor az egyszer sem jött be az a megérzés 😃
2015. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!