Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5hét és 4 nap telt el az...

5hét és 4 nap telt el az utolsó menzesz óta. Doki uh-n nem lát semmit. Volt már valaki így?

Figyelt kérdés
1 év próbálkozás után, megtörtént múlt héten a csoda velünk.30-án kellett volna megjönnie, nem jött.December 3-án pozitívat teszteltem(este negyed 7kor). 4 erős pozitív tesztem van. Ma voltam dokinal hüvelyi ultrahangon de nem lát semmit.csak 13mm vastag méhnyálkahártyát.Jövő héten szerdán kell mennem megint uh-ra. Azt mondta, hogy nem gondolja, hogy méhen kívüli,mert se vérzésem, se erős görcsöm nincs.Csak picit tompán érzem, mintha meg akarna jönni. Nagyon félek, mert nagyon szeretnénk ezt a kis babót.Van valakinek hasonló tapasztalata?

2015. dec. 8. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Gratula :) Nyugi lehet kesobb fogant kicsit azert nem latni! Egy het mulva kiderul.Ha elfogadsz egy javaslatot igyal sokat uh elott,hogy jo telt legyen a holyag.Az sztk-s gepek nem tul jok.En is kevesett ittam es nem latott semmit pedig 6 hetes voltam.7. heten majd bepipiltem ugy mentem rogton megvolt a picur es vert a szive!
2015. dec. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én voltam így... :( Nekem rohamosan nőtt a hcg a véremben, volt egy csomó pozitív tesztem. A doki nézegetett, a petezsák szépen nőtt, de embrió nem volt benne... :( Elhalt idő közben, 9 hetesen ment el. Remélem te szerencsésebb leszel!
2015. dec. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugye sajnos nem tudja addig kizárni a méhen kívülit míg nem látja. :( de alaposan megvizsgált és azt mondta, hogy nem látja "rossz helyen"sem.
2015. dec. 8. 15:20
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom :( én is remélem..de még a petezsákot se látja.csak egy kis fekete foltocskát amire azt mondta:talán ez lesz az. :(
2015. dec. 8. 15:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor bízzunk abban, hogy késői péb-ől lett és meg nem tartasz ott, ahol hiszed, hogy tartasz... Ezt jól megfogalmaztam.. :) Nekem egyértelműen látszott a petezsák, csak amennyi idős terhesnek kellett volna, hogy legyek akkor mikor nézte a doki, már szívhangnak is kellett volna lenni, de nem volt. 1 hétre rá, meg már csak a petezsákot látta, mert az embrió felszívódott.
2015. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!