Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha 16 nap után menstruá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha 16 nap után menstruáltam? (még nem telt el egy év, az első menstruációm óta)

Figyelt kérdés

Mi van ilyenkor? Ez első évben baj?

Értelmes válaszokat lécci.



2014. ápr. 29. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
az elején beleférnek ilyenek. A 16 napot az utolsó menstruáció elsö napjától számoltad?
2014. ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miert nem anyukadtol kerdezed?:/
2014. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első, igen.

Második, tőle is megkérdeztem már, de azért itt is megkérdeztem.

2014. ápr. 29. 15:16
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Az elejen meg egyaltalan nem all be osszevissza jon meg van mikor kimarad. Sztem nem kell aggodnod:)

2014. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, akkor köszi :)
2014. ápr. 29. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! Nekem volt amikor 2 hónapot kimaradt,vagy 3 hetente jött..tehát összevissza volt.:) Azt mondják ez ilyenkor még nem gond..majd idővel beáll..Szóval ne parázz,nem csak te vagy így :)

16L

2014. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nekem is 1 hónapba kétszer szokott megjönni de most már beállt
2014. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!