Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 negatív teszt után biztos,...

2 negatív teszt után biztos, hogy nincs baba?

Figyelt kérdés

Általában 28 napra jön meg és a vérzés 4 napig tart.

Mostani helyzet:

- 8 napja késik

- 26.napon elkezdtem barnázni, ez 3 napig tartott és nagyon kicsi mennyiség volt

- idegesség, feszültség, ingerlékenység, türelmetlenség fokozottan jelentkezett

- a késés 4. és a 7. napján teszteltem (x-epil) és mindkettő negatív lett


Extra információ:

- általában megszakítással, ritkábban gumival szoktunk védekezni

- ebben a hónapban azt hiszem 2 alkalommal megszakítás nélkül hüvelykúppal védekeztünk az előírásokat betartva

- mostanában fogok államvizsgázni úgyhogy nagyon stresszes vagyok, alvászavaraim is jelentkeztek és szívtájéki fájdalom


Szerintetek is csak a stressz okozza a késést ebben az esetben?

(nem lenne baj, ha baba lenne, mert pár év múlva tervezzük)

22L



2015. dec. 8. 15:33
 1/3 A kérdező kommentje:

Ja és azt kihagytam, hogy 4 honapig szedtem fogamzásgátlót, de migrént okozott, ezért szemptember vége óta nem szedem.

Azóta minden menstruációm normálisan jött meg, nem okozott semmi kavarodást, pedig olvastam, hogy gyakran előfordul.

2015. dec. 8. 15:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy terhes vagy. Én 8evig szedtem gyógyszert... most 8hónapja nem szedem.. a 6ik hónapra úgy megkavarta a szervezetem mint a fene.... 27-28 napos ciklusom 35 napos lett! Most szedem a baratcserje kapszulát és úgy tűnik kezdek rátalálni önmagamra :D .
2015. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, akkor nem stresszelek már ezen is :)
2015. dec. 8. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!