Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki az az 5. dpo n már...

Van valaki az az 5. dpo n már tesztelt? Mikor lett először pozitív a teszt? Követte valaki nyomon így?

Figyelt kérdés
2015. dec. 8. 18:50
 1/7 anonim ***** válasza:
5 dpon felesleges tesztelni mivel a beágyazódás 12 nap alatt fejeződik be. Én leghamarabb 11 dpon teszteltem akkor volt nagyon halvány 2ik csík! És azért sem szabad túl hamar tesztelni mert lehet hogy pozitív lesz , de attól még sajnos egy menstruacióval ki is ürülhet.. inkább a nem várt napján tesztelj! Nem vesztesz azzal a pár nappal semmit. Hacsak nem valami gyógyszeres , hormonos kezelés miatt kell tudnod minél hamarabb.
2015. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sargatest elégtelenség van nálam alacsony a progreszteron. ..a neten olvastam ma hogy 5-9 dpo n már lehet tesztelni extra érzékeny teszttel. Bár kivarom a 10. Napot csak kíváncsi voltam valaki "játszott "e így a tesztelessel. De nagyon-nagyon szépen köszönöm a válaszodat .😊
2015. dec. 8. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Hol olvastad, hogy az 5. dpo-n lehet tesztelni? Ez egy oltári nagy marhaság, ne haragudj, várj minimum a 10.-ig, de inkább a 12-14-ig. Még borzasztóan korai, valószínűleg a beágyazódás sem indult be.
2015. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7-12 nap a beágyazódás elvileg. Nekem viszonylag korán, 9. dpo-n lett halvány pozim, de az 5.-en valóban felesleges. Akkor még nincs semmi!
2015. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6%
Itt mindenki a teszteléssel játszik.
2015. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem játszom a tesztelessel. Ha Te is éveken át hiába varnad a csodát Te is kétségbe lennél esve....nem kívánom senkinek ezt az érzést hogy hiába teszel meg mindent ...mégsem jön a baba...
2015. dec. 9. 09:04
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, mit kell felháborodni. Ezt írtad:

"Bár kivarom a 10. Napot csak kíváncsi voltam valaki "játszott "e így a tesztelessel."


Erre válaszoltam, hogy itt mindenki a teszteléssel játszik. A múltkor az egyik ostoba liba azt állította, hogy 5dpon látott a doki petezsákot, mert nem ovukor fogant a baba. És tonnaszám van olyan kérdés, hogy felteszik a hótnegatív tesztjüket a 6-7-8 dporól, hogy mi is képzeljük oda a második csíkot.


Felesleges idegeskedés, ami többet árt a teherbeesésnél, mint bármi más.

2015. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!