Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt vélemény? Régi kérdésem...

Teszt vélemény? Régi kérdésem és az új kérdésem is itt van. Nekem nem tűniik erősebbnek .

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb.. ez volt az én kérdésem.... mai tesztem ugyanazzal a teszttel

[link]


görbém [link]


érdekesség hüvelybe nyilalgatás éreztem ma kibírható volt félek nem a méhszáj kinyílásának kezdetét érzem :(



2015. dec. 4. 17:45
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
64%

Én nem látok rajta semmit.

Amúgy a méhszáj nyílását nem lehet érezni.

2015. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
hát akkor te vak vagy amúgy meg lehet....valszeg a terhes nők szülés előtt érzik.....
2015. dec. 4. 18:00
 3/47 anonim ***** válasza:
70%

Miert nyilna a mehszaj?

Azt sem tudjuk, h terhes vagy, menstruaciokor kisse nyitottabb, de tenyleg nem lehet erezni, a szules elott azert mas tortenik.

Kicsit flegma a hozzaszolasod, tanulj egy kis turelmet, ugyis kiderul, feleslegesen turaztatod magad itt.

A teszt iszonyu halvany, meg barmi lehet. Ha terhes vagy, a kilenc honapot hogy fogod birni, ha mar most ennyire ezen kattogsz?

Probalj megnyugodni, es ezt tenyleg jo szandekkal irom.

2015. dec. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
43%
Ez egy elázott teszt, olyankor szokott ilyen fehér csík kijönni. Nyugalom. Miért nem vagy képes megvárni amíg késik? És miért kell minden tesztet felrakni ide? A kutyát se érdekli. Ha pozitív lenne, látnád. Ha negatív, akkor meg nem leszel tőle terhes, hogy kérdést írsz ki.
2015. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
80%

Nem szoktam ilyen durva lenni,de most kiváltottad belőlem kedves kérdező(előre is elnézést a stílusomért)

1,A teszted baromira negatív,amit látsz rajta az inkább csak annak a jele,hogy szét van áztatva,a csíknak a kontroll csík mellett kellene lennie.

2,Minek raksz fel kérdést,ha te úgyis csak pozitív választ fogadsz el?

3,A méhszáj nyílását senki nem érzi,jó lenne,ha olvasgatnád a gimis biosz könyvedet,mielőtt gyereket vállalsz.

4,Ha már úgyis olvasol,akkor nézz utána a pszichológiának is,mert úgy látom,hogy ez a baba téma már teljesen az agyadra ment.

2015. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
ez nem egy elázott teszt csak halvány....egyébként meg a válaszadó is elég flegma volt nyílván más véleményére is kíváncsi vagyok de érdekes a másik kérdésben pozinak látták a tesztem....egyébként meg 43 évesen nem tud olyan nyugodt lenni az ember....
2015. dec. 4. 18:21
 7/47 mandiga ***** válasza:

Én látom azt a csíkot, csak halvány. Szerintem tesztelj holnap, holnapután is, akkor elvileg jobban kellene látszódnia.

Drukkolok!!!!

2015. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 mandiga ***** válasza:

A méhszáj nyílását nem minden esetben lehet érezni. Nekem 34 hetesen nyitva volt egy kúpnyira, az ég világon semmit nem éreztem, rá 10 napra meg is szültem. Mikor közvetlen szülés elött kezd nyílni, az más, ott már bizony erős görcsök vannak.


A görbéd amúgy jól néz ki.

2015. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
65%
Negatív
2015. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
egyébként meg annyit hogy itt vannak az előző havi tesztjeim terhes voltam csak nem maradt velem és ugyanezekkel teszteltem....orvos is látott ...utrot kellett szednem de elment.....na nagyokosok ...gondolom mindenki olyan nyugodt lenne a helyemben..... [link]
2015. dec. 4. 18:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!