Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog pozit...

Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni december végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Folytassuk😊
2015. dec. 8. 21:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 A kérdező kommentje:

Egyutterzek veled Zsu.

Elso gyereknel nekem is felfazas volt, magas lazzal, slig tudtam magamrol. De semmi gond nem lett, pedig meg is rontgeneztek...😊

2015. dec. 28. 08:28
 62/85 anonim ***** válasza:
Liza vagyok, el sem tudom mondani mennyire örülönk, ma egy egyértelmű pozitív teszttel lettünk gazdagabbak.
2015. dec. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:

Gratulálok Liza! :)

Én most egy kicsit úgy érzem magam (és már a múlt hónapban is), hogy ezeket az utolsó napokat nem jól bírom idegekkel, mindig arra gondolok, hogy bárcsak már tudnám, akár pozitív, akár negatív, a bizonytalanságot viselem a legnehezebben...

Zsu

2015. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Szerintetek ha nagyon megy ma a hasam az lehet egy jel? Mert ilyen ki 4 havonta ha elofordul velem... Nem ettem semmi olyat, amitol lehetne. Holnapra nem varom. Eddig mindig szokott lenni egy kis barnazas de most semmi! A fiamnal semmi jel nem volt, csak a kimaradt menzes. Jo lenne ha most mar sikerulne a kisteso!

2015. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 A kérdező kommentje:

Liza gratula!!! 😊

Nalam a hasmenes regebben mindig mensit jelentett, de mindenki maskepp mukodik. 😊

2015. dec. 29. 09:29
 66/85 anonim ***** válasza:

Nekem mindig székrekedésem van, szóval a hasmenés kérdéshez nem tudok hozzászólni. :)

De szurkolok!

Most én is pörgetném már a napokat picit.

Zsu

2015. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En vagyok akinek 29.-en nem kellett volna megjonnie. Tegnap teszteltem de negativ lett. Viszont semmi jele hogy megjonne! Nem gorcsolok, nincs barnazas, mint mensi elott szokott. Csak a gyomrom emelyeg egy picit! Ha nem jon meg, majd 1-jen tesztelek ujra! Csak nem szeretem ezt a bizonytalansagot!
2015. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 A kérdező kommentje:
Varj meg kicsit, barmi lehet, drukkolok, h baba legyen. Irj majd, ha ujra teszteltel! 😊
2015. dec. 30. 09:12
 69/85 anonim ***** válasza:

Én holnap tesztelek, de mivel semmi "terhestünetem" nincs, ezért azt gondolom, hogy inkább meg fog jönni, max késik, ahogy az elmúlt hónapokban. Csoda lenne, ha nem így lenne, de most nem bízom benne.

Zsu

2015. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:

Negatív a tesztem. Annyi furcsaság, hogy a kontrollcsík sem látszik egészen, no meg hogy csak 3,5 óra telt el az utolsó vizelet után, mert sajna a hólyaghurut miatt még gyakran kijárok (bár már sokat javult).

Vérzés sehol, de szerintem csak egy-két nap és meglesz az is.

Zsu

2015. dec. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!