Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete lâzasnak érzem magam.3...

1 hete lâzasnak érzem magam.3 napig délután 36,8 volt a hőm, most 4 napja 37,2. Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Azért mérem mert úgy érzem lázas vaok és energiám sincs. 14.dpon vagyok.
2015. dec. 9. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a hőmérő rendszert akarod figyelni, reggel mérd és minden nap! Délutánival nem mész semmire! Nekem is délután 37.8 volt, pedig nem volt baba, vírusokból meg van bőven! Tesztelj, ha nagyon kíváncsi vagy, de a délutáni hőre ne hagyatkozz!
2015. dec. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsétek már el a délutáni hőt.Az nem számít,nagyon változó.Som mindentől függ, hogy milyen magas.
2015. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Én azért mértem, mert beteg voltam és nem azért, hogy bab van-e a dologban, ne értsétek félre amit írtam. Én is baba projektben vagyok, de én nem hőmérőzök és nem is fogok.
2015. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én sem mérem reggel,de írtam is,hogy azért mértem 1 hétig mert olyan lázasnak éreztem magam.
2015. dec. 9. 14:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt értem kedves 1.De a kérdezőtől kérdezem,hogy mit jelentene,ha nem a baba miatt kérdezed?Lehet picit beteg vagy.vegyél be sok c vitamint.Ha pedig a 14. napon vagy akkor tesztel és kiderül.:)
2015. dec. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azon vagyok,de ma leesett 36,8-ra. Holnapra biztos vagyok benne,hogy megjön.
2015. dec. 9. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:

kérdező, azt írod először, hogy nem méred reggel, majd hogy leeset a hőd! ezek szerint a délutáni.


nehéz a felfogásod vagy mi bajod? mit nem értesz azon, hogy a napközbeni testhőnek nincs köze a terhességhez??? mi esett le? nem leesett max lement, ha a napokban hőemelkedésed volt akkor beteg vagy...

2015. dec. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megmértem reggel kivancsisagbol 36,2. Ma megjott. Par napja is megmertem,akkor is kivancsisagbol,akkor 36,7 volt reggel,delutan meg 37,2 szoval nalam szerintem igenis van osszefugges mert az atlag alaphom 36,7-8 delutan. Ezek alapjan a reggelim 36,2-3 korul mozoghat ALAPESETBEN.
2015. dec. 10. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!