Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-7 hetes terhesség alatt ha...

6-7 hetes terhesség alatt ha nem vedekezünk sehogy se akkor ki van zarva az a kulönleges eset, hogy a baratnőm meg egyszer terhes legyen?

Figyelt kérdés
Biztos hü.lye kérdês de ez sosem vot nekem vilagos és utána olvastam de sehol sem volt egyertelmű, hogy terhesség alatt mennyire kell vedekezni és milyen következményei lehetnek.

2015. dec. 9. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Nem, nem eshet még egyszer teherbe! És akkor hogy lenne? 6 hét különbséggel szülne 2 gyereket? Ne haragudj, de ez nagyon mókás feltevés, jót mosolyogtam rajta!😊😊😊
2015. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
igen, ez egy hülye kérdés
2015. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

amúgy előfordulhat ilyen, de erősen konvergál a 0-hoz az esélye

[link]

2015. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%
sőt, ha a barátnőd kutya, akkor több apától is lehetnek majd a születendő kölykök.:) ha lenne kistestű fehér, azt kérném, az anyósomnak keresünk most kistestű kutyát, szegény magányosan él:)
2015. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Az egész világon össze-vissza 2 vagy 3 olyan esetet tartanak nyilván, ahol olyan ikerterhesség jött létre, amiben a két baba nem ugyanabból az aktusból fogant. Az egyik ilyennél még az apák személye is különböző volt.

De itt sem hetekkel később fogant a második, hanem 48 órán belül. :)

[link]

2015. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

Azért annyira nem hülye kérdés szerintem :)

Normális esetben nem eshet még egyszer teherbe, mert elvileg nincs peteérés és ha (nagyon ritkán előfordul) mégis van, a méh-be sem ágyazódhat be újabb embrió.

De! Nagyon ritka esetben mégis megtörténhet, mondjuk ha a nőnek rendellenes alakú méhe van. (Azt hiszem szív alakú méhnek hívják?) Hallottam egyszer egy ilyen esetről, hogy az egyik baba a méhe egyik felébe a másik a másik felébe ágyazódott be. De ez elképesztően ritka.

2015. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
1.000.000 az 1hez az esélye..nem ti lesztek az az 1...mi napi 3szor együtt vagyunk a terhesseg kezdete óta...na ott már lehetne valami...még sincs.
2015. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Napi 3* vtok együtt? Nem túlzol egy kicsit? Mikor dolgoztok? Fura elképzelni, nem elégül ki a párod rendesen?
2015. dec. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

hány éves vagy? 10?

ennyit nem tudsz, és gyereked lesz?

2015. dec. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Azért kell(ene) védekezni mert össze szedhet valamit amit esetleg a baba is elkaphat ( akár vetélés is lehet belőle) nem pedig azért hogy ne legyen duplán terhes
2015. dec. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!