Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-7 hetes terhesség alatt ha...

6-7 hetes terhesség alatt ha nem vedekezünk sehogy se akkor ki van zarva az a kulönleges eset, hogy a baratnőm meg egyszer terhes legyen?

Figyelt kérdés
Biztos hü.lye kérdês de ez sosem vot nekem vilagos és utána olvastam de sehol sem volt egyertelmű, hogy terhesség alatt mennyire kell vedekezni és milyen következményei lehetnek.

2015. dec. 9. 19:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves 8as...hajnal 5kor kel a párom fél 5kor szokott kelteni mert áll a zászló...olyakor pacizok egy jót, ki nem hagynám soha...aztán elmegy dolgozni 2kor hazajön...ebéd, szieszta mindkettőnknek hát ott is megtörténik...aztán este is szokott...

Tudod van olyan férfi aki kívánja is a másikat és a másik partner mert érti az a férfi a dolgát, mindnek a vége a repülés ;) és nem prűd szarok, hogy csak este sötétben...hidd el kiélégül ahogy én is, akkora a mennyiségű ondót nehéz lenne szìnlelni ;)

2015. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!