Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelenthet ez a teszt...

Mit jelenthet ez a teszt eredmény?

Figyelt kérdés

Azért fordulok hozzátok, hogy ti mit gondoltok?

Szerintem nekem a 14. nap előtt volt peteérésem és együtt is voltunk a férjemmel :) szóval minden adott hogy akár jöjjön is a kis apróság ^-^

Még van egy hetem ahhoz, hogy megjöjjön de mivel szerintem hamarabb estem teherbe így ma teszteltem. Igazából különböző félreértelmezhető tünetek miatt meg hogy egyszerűen valami nyugalom van rajtam, ami azt sejteti hogy babát várunk *-* persze egyelőre még nem merek reménykedni mert nem szeretnék koppanni. Na de a mai tesztem koránt sem erősített meg. Azt írta a teszt hogy eredmény 3 percen belül, 10 perc után pedig falsh lehet az eredmény. Na 3 perc után, nem vagyok benne biztos h láttam e azt a második csíkot annyira halvány volt. Visszacsomagoltam s bedobtam a táskámba. Majd 10-15 percre rá elővettem jobb fényviszonyok között hogy megnézzen még egyszer és határozottabban láttam a második csíkot. Majd órákkal később megint ránéztem s még határozottabb volt persze még mindig halovány.

Szerintetek? Vagy ez normális viselkedés teszteknél? Korábban mikor teszteltem akkor napokkal később sem jelent meg második csík. De ez most másfajta teszt volt. Egyébként nem is reggel hanem napközben végeztem a tesztet.



2015. dec. 10. 09:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem az időntúli halvány csíkok nem jelentettek terhességet, viszont az is igaz, hogy ritka, hogy megjelenjen valami időntúl is. Akár lehet kezdődő terhesség is. Hány nap telt el az ovu óta?
2015. dec. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
100%ra nem tudom megmondani, hogy pontosan melyik nap is lehetett, nem hőmérőzök, és ez még csak a második hónap hogy figyelgetem magam, de úgy közel két hét, 10-15 nap nagyjából
2015. dec. 10. 09:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor várj még 2 napot és tesztelj újra. Rossmanos Facelle tesztet javaslom, hamarabb mutatja mint a többi.
2015. dec. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha nem vagy benne biztos, hogy láttad, akkor ott volt az már korábban is ;)
2015. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van akinek pozitív lehet ilyen tesztből is de ezt egyelőre vedd negatívnak és 2-3 nap múlva csinálj még egyet, reggeli első vizelettel.
2015. dec. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Muti a képet! (kepfeltoltes.hu)

Ha rózsaszín, és egyértelműen ott van, akkor lehet, hogy pozitív lesz. Mondjuk az együttlét és a peteérés között el tud azért telni akár 5 nap is, ráadásul időn túli tesztet én semmiképp sem menrék biztosra venni, de a képet megnézném róla, nekem is halványak voltak angyon az elején:)

2015. dec. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig időn túli is babát jelzett. Mutasd a tesztet!
2015. dec. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Tudsz róla képet felrakni? Én 12 Dpo-n teszteltem először múlt héten szombaton 25-ös teszttel, és én is a megérzés miatt.Amúgy nem teszteltem volna,mert ez elmúlt hónapokban sokat csalódtam. Az első tesztem nekem is időn túl lett + nem első pisiből.Másnap reggeliből szintén időn túli,de jól látható pozi,délután időn belül pozi,azóta meg folyamatosan erörebb lett,és mostanra majd leugrik a második csík a tesztről.:)Szóval az időn túli pozi is lehet pozi! :) Első 4 tesztem különböző márkájú volt, de a rossmanos facelle volt a legerősebb.Nagyon ajánlom. Nagyon drukkolok neked! :)
2015. dec. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

na hát a fotó nem a legjobb, valóságban kicsit jobban látszódik, és hát ez tegnapi teszt, de mostani fotó


[link]

2015. dec. 11. 10:09
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Az én első tesztem nekem is hasonló volt.Szerintem itt baba van!:) Belinkelem,az első és az utolsó tesztem.Egyébként én is pontosan tudom mikor volt pém,mert hőgörbét is vezettem és ovu teszttel is néztem. [link] [link] Tesztelj még,mert akkor nyugszol meg,de halkan gratulálok! :)
2015. dec. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!