Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késet és csináltam...

6 napja késet és csináltam tesztet ami pozitív lett. Elmentem orvoshoz meg álapítota hogy ott van valami de nincs szívhangja. Majd egyik reggel összehúzódás szerű fájdalmam volt. Még mindig nem jött meg és egyfolytában görcsölök mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2015. dec. 10. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem korán mentél. A görcsökre szedj magnéziumot, napi kb. 400 mg- t. Pihenj, ne emelgess.
2015. dec. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az orvos nem hívott vissza 2-3 héttel későbbre? Valószínűleg túl korán mentél, azért nem talált még szívhangot. Az enyhe görcs (vérzés, barnázás nélkül) teljesen normális, ahogy nő a méhed. Nekem az első trimeszterben elég gyakran előfordult.
2015. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor mentél dokihoz és mikor volt az utolsó menzeszed? Nem akarlak megijeszteni, de én így így jártam, de nekem el is halt a baba. :(
2015. dec. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha 6 napot kèsett akkor kb 5 hetesen mentèl dokihoz,akkor persze hogy nem làt mèg semmit. Nekem mensitől szàmolva 6+3hetesen is "csak"petezsàkot ès szikhólyagot làtott.embrió mèg nem is làtszódott nem hogy szìvhang. 2 hèt múlva rendelt vissza ès màr ottvolt a kis picikèm. Szóval mèg nincs veszve semmi szerintem. Pihenj sokat.
2015. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem látott semmit elsőre, pedig nem is mentem olyan korán, jól be is paráztatott. Másodjára már minden rendben volt...Nekem is eléggé görcsölt az elején a hasam, folyton nézegettem, hogy "na most tuti megjött, elmegy a baba"- de nem volt semmi. Viszont még utána 8 és 12-hetesen is voltak kisebb görcseim, már nem számottevő, de mindig tudtam, hogy bizony akkor "kellene" megjönnie.
2015. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy az e mert az orvos olyan volt mint ha a szavakat én adtam volna a szájába. 2 éve volt petefészek cisztám ami vissza szokott térni lehet most is az van
2015. dec. 10. 14:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Masik doki esetleg? Sztem keress fel egyet hatha tobb szem tobbet lat ;)
2015. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem 4 napja pozitiv, és már ovu ota fáj a hasam ugyanigy, szerintem ez normális ha kicsit érzed hogy ott valami dolgozik benned, ne izgulj
2015. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!