Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja mára? Eddig...

Ki nem várja mára? Eddig nekem még nem jött meg. Menstru előtt szokott lenni mell fájdalom de az most nem nagyon van. Inkább most kicsit a derekamat érzem viszont. Nálam ez nem szokott lenni. Néha görcsölgetek.

Figyelt kérdés

2015. dec. 10. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát én tegnapra nem vártam. Nem vettem tesztet,mert tegnap leesett a hőm és azt gondoltam ma megjön... De a hőm visszaugrott,ugyhogy már én sem tudom mivan. De várok szombatig. Én is görcsöltem ma pedig nem szoktam,a derekam nem fáj pedig szokott. Meg nekem is a mellem picit,de az mindig nagyon fáj nemvárt előtt. Most csak épp hogy érzem. Szerintem nekem megfog jönni.


Te teszteltél már a napokban,esetleg reggel?

2015. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nekem faj a mellem , mindig faj mensi elott , kb szombatra varom ! de mar barnazgatok is ! terhes maradhatok ha 4-5 diken szeretkeztem a parommal ? vagy megjonne ugyanugy ?
2015. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%

Hőd hogy áll, kérdező?

Első válaszadó: ha leesett a hőd, akkor meg fog jönni.

2015. dec. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én nem teszteltem. Mert máskor is elő fordult már 4-5 nap késés. De persze az ember bizakodik. Max ha nem jön meg 2 nap múlva sem akkor azért tesztelek.
2015. dec. 10. 16:56
 5/16 A kérdező kommentje:

2-es! Máskor is volt hogy barnàztàl mensi előtt? Gondolom az esély megvan de szombaton bird ki szerintem.

Első! Nem mèrtem hőt.

2015. dec. 10. 17:00
 6/16 anonim ***** válasza:
igen barnaztam maskor is . most dec 1 tol minden nap ... hat csak 4-5 diken szeretkeztunk , ugy hogy azert kerdem hogy abbol az aktusbol esetleg sikerulne e a baba ??
2015. dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen 3-as, gondolom :) En irtam ki az előbb egy kérdést :)
2015. dec. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Tegnap este pici barna folt volt a betèten. Nekem ha megjön akkor az láthatóan vèr színű ill. Rózsaszín az elején. és a mennyiség is több Szerintetek? Ha holnap sem jön azért tesztelek.
2015. dec. 11. 11:58
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem megjon , nekem is van barna folt !
2015. dec. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lehetséges. De mennyi volt neked.? Csak egyszer egy nagyon pici folt?
2015. dec. 11. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!