Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remélem nem vagyok terhes,...

Remélem nem vagyok terhes, Mikor fog megjönni a menstruációm?

Figyelt kérdés
A menstruációm utolsó napja július 6-án volt,a barátommal mindig védekeztünk óvszerrel. Egyik nap a hüvelyemből barna váladék folyt most már ilyen fehéres. Csináltam egy ovulációs tesztet amin 2 csík van vagyis most van ovulációm ha minden igaz. mikor fog megjönni a menstruációm? és ugye nem vagyok terhes? 16/L

2012. júl. 27. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de azt neked kell tudnod hogy mikor jön meg, hány naponként szokott.

MIkor volt a barnás folyásod körülbelül, és fogalmad sincs mitől lehetett?

Nem lehet hogy közvetlen menstruáció után voltatok együtt és azért jött a barnás folyás?

2012. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
36 nap után szokott kb. még nem állt be. és nem menstruáció után voltunk
2012. júl. 27. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor viszont azóta már eltelt 21 nap. Általában a beágyazódás tünete a barnás folyás, de igazából ilyen fiatal korban még pontosan nem lehet megmondani mitől volt.

14 nap után elvileg van olyan teszt ami kimutatja a terhességet. Bőven lehetsz terhes, hiszen 21 napja múlt el, de viszont 4-5 napig biztos menstruáltál.

Úgy meg már 26 nap mondjuk, akkor már lassan meg kellene jönnie a menstruációdnak.

Szerintem lassan megjön a mensid azért lehetett barna folyásod.

Tesztelni akkor tesztelj ha ki marad a mensid.

Szerintem ha lelkiismeretesen védekeztetek és nem volt szakadás a gumin akkor nagyon kicsi az esély hogy terhes legyél.

Azért nagyjából remélem érted amit írtam.

Ha nem érted kérdezz nyugodtan.

2012. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem szakadt ki a gumi egyszer sem. vigyáztunk meg minden közben is megnéztük nehogy bármi baj legyen. ez a barna folyás és beágyazódás kissé aggaszt.
2012. júl. 27. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha az ovulációs teszted pozitív, akkor nem vagy terhes, mivel terhesség alatt nincs ovuláció.

Kb. 14-15 nap múlva fog megjönni.

2012. júl. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. júl. 27. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!