Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt ovum? Mert már kezdek...

Volt ovum? Mert már kezdek kételkedni.

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap még azthittem volt,de már semmiben sem vagyok biztos. Ráadásul tegnap előtt reggel,mikor leesett a hőm,picit barnáztam is. Azóta semmi. Teszt negatív.


2015. dec. 12. 07:32
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Peteérés van banás,vères pecsételős folyás? Mert ha tegnapelőtt volt megint egy ovum,akkor azt nagyon lekéstük :(
2015. dec. 12. 07:48
 2/24 anonim ***** válasza:
Hány napos ciklusaid vannak? Ez nem ovu volt szerintem..
2015. dec. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Beagyazodas nem lehetett pecsetelo? Mert kb hetfotol csutortokig majd megzavarodtam olyan faradt voltam. Vegig szeretkeztuk a honapot. De! De decemberben mar olyan frusztralt vtam,hogy nem jott meg de baba sincs,hogy nem is volt kedvem. Igy csak 5.en voltunk egyutt ebben a honapban ,de ahogy nezem ott nem volt ovum. 31 naposak egyebkent.
2015. dec. 12. 07:58
 4/24 A kérdező kommentje:
Pont akkor egyébként hasmenésem is volt,mármint 4-5 napon keresztül,a fáradtsággal egy időben kezdődött és 9,10.-én görcsöltem is nagyon. Orgazmus nem válthatott ki peteèrést?
2015. dec. 12. 08:38
 5/24 A kérdező kommentje:
Javítok :) tegnap volt a barnás véres pecsételő.
2015. dec. 12. 08:42
 6/24 A kérdező kommentje:

Ez a teljes görbém.

[link]

2015. dec. 12. 10:30
 7/24 mandiga ***** válasza:

Vagy beágyazódás, vagy akkor volt ovud. Erre viszont akkor még várhatsz jó pár napot, hogy megtudd. Ovukor is lehet pecsételés, meg beágyazódáskor is.

Nagyon drukkolok, hogy baba legyen!!!!!!!!!!!!!!

2015. dec. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Talán :( Viszont arról lecsúsztunk szerintem!
2015. dec. 12. 11:04
 9/24 A kérdező kommentje:

Mármint ha ovu volt! Megint.. 5.-én voltunk együtt,biztos hogy nem húztak ki 5 napot :(

Ha ma együtt lennénk,már késő?

2015. dec. 12. 11:06
 10/24 mandiga ***** válasza:
A ma már szerintem késő. Csodák meg vannak, pláne ilyen esetben, mert egy hirtelen petekiszabadulás is meghozhatja a pozi eredményt, mivel próbálkozások voltak. Bíztosra meg viszont akkor lehet tudni, ha eltelik pár nap, és akkor mit fog mutatni a görbéd. Mondanám a dokit, de ha most sikerült volna, akkor még nem fog semmit látni, max a nyálkahártyát, mondjuk az is biztató ha vastag, de mensi elött is az állítólag. Olyan rossz ez a bizonytalanság, mert ilyenkor végképp mindenre lehet gondolni. :(
2015. dec. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!