Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap vagy ma van peteérésem...

Tegnap vagy ma van peteérésem nem tudom pontosan mert változo. Csuszik 1-2 napot a párom elment megmosta majd megint betette de nem ment el bennem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
ugy tudom ha nem pisil akkor ig nagyobb az esélye. Nem baj ha jön a babo :) Ha már igy alakult.

2015. dec. 13. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, így nagyobb esélye mint ha nem tette volna be, hisz a húgycsőben maradt spermiumok bekerültek a hüvelyedbe az előváladékkal.

de csak halkan jegyzem meg, hogy ha akartok, akkor ne vegye ki, hisz az erős, jó spermiumok elől rohannak, inkább azokkal próbálkozzatok, mint a húgycsőfalon szorult lassúakkal :(

2015. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi de nem probálkozunk csak szeretnék majd....még kell megfelelő anyagi háttér...albiba vagyunk és sokba van egy baba sajnos....
2015. dec. 13. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy baba pont nincs sokba. Később, pl egyetem az sokba kerül, de azért addig csak rendbe jöttök. Vagy nem? És akkor sose lesz gyereked?

Mindig fogsz találni kifogást, hogy épp miért nem lehet még. Az élet pedig nem áll meg várni rád.

Jó persze legyen pár év munkaviszony a gyed miatt de szerintem felesleges a saját lakásra várni. Az majd lesz a gyerek mellett is. Egy pici gyerek egyáltalán nem kerül sokba.

2015. dec. 14. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazad van :)
2015. dec. 15. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!