Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
1,5 éve szedek fogamzásgátló tablettát. Előző hónapban menstruáció után elfelejtettem bevenni az első két tablettát.(Sosem fordult elő ilyen.) Csütörtökön kellett volna, de szombaton vettem be az elsőt a szokott időben, aztán rá 12órára még egyet és utána megint rá 12órára a rendes időben. ( A gyógyszerész mondta, hogy csináljam így, így minden rendben lesz.) Utána rendesen szedtem. A következő hétvégén (rá egy hétre) lefeküdtünk a barátommal kétszer is, de még mielőtt 'végzett volna' kivette (mindkétszer). (Aznap 3órával késöbb vettem be a szokásosnál a tabit..) Azóta eltelt 2 hét, a tablettákat normálisan szedtem. Semmi változást nem tapasztaltam. Ma reggel kellett volna megjöjjön, mert MINDIG így szokott, de most nem és bepánikoltam. Lehetséges, hogy okkal..? Kérlek normálisan válaszoljatok, köszönöm.

2015. dec. 13. 22:54
 1/3 A kérdező kommentje:
Pontoabban úgy kérdezném, hogy mennyi esélye lehet, hogy ...?
2015. dec. 13. 22:58
 2/3 anonim válasza:
Mert nem jött meg pontosan az nem azt jelenti hogy terhes vagy.Lehet bármi más dologtól is.
2015. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem tudni mennyi esélye van, egy pici biztosan
2015. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!