Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta mellett, ha bevettem minden időbe, lehetek terhes? (többi lent. )

Figyelt kérdés

triregolt szedek, az első levélnél a 12-13. napon voltam együtt párommal.azóta volt menstruációm, de esténként émelyegni kezdek, mielőtt bevenném a gyógyszert. már a következő levél 5. szemnél járok. a menstruáció az első levél után arra következtet, hogy nem volt megtermékenyülés, vagy már ezt is a gyógyszer hozta meg? a hasam is görcsölt, mielőtt megjött, pedig nem minden esetben volt így a szedése előtt.


valaki tud valami támpontot?

azért kezdtem el szedni, hogy NE legyek terhes.


ja, mostanában stresszelek is, ez is azóta, mióta émelygek, meg a fejem fáj.


2015. dec. 11. 06:12
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs 100% os védekezés, tehát igen lehetsz igaz, hogy kicsi rá az esély de nem te lennél az első nő aki gyógyszer mellett esik teherbe! menj el nőgyógyászhoz vagy vegyél egy tesztet!
2015. dec. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elolvastad a tájékoztatót? Nincs benne mellékhatásként? Lehet, hogy csak bezavarta a szervezetedet a hormonváltozás.


Egyébként, meg csak akkor 0% az esély a teherbeesésre, hogy ha nem szexszel az ember lánya, de ezen kívül a tabletta minimálisra csökkenti az esélyét.


Pánikolni pánikolhatsz, de többre mész, ,ha felkeresed az orvosodat és elmondod neki ezt, amit leírtál. Ő okosabb, mint mi.

2015. dec. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az az idióta orvos eskü, nem komplett. megnézem a betegtájékoztatót, már szedtem egyszer egy ideig, akkor nem volt ilyen. bár lehet allergiás reakció is. nem hinném, hogy terhes lennék, hat az, eddig is hatott, szerintem a karácsonyi stressz miatt van, eléggé görcsölök rajta, hogy tökéletes legyen az első közös karácsony barátommal
2015. dec. 11. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Átérzem, nekünk is ez az első közös karácsonyunk :) De nyugi, a fő hogy együtt vagytok és hidd el, neki az számít, hogy veled ünnepelhet, nem az ünnepi külsőségek.
2015. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ha tesztelek, az kimutatja?
2015. dec. 11. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!