Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden hónapban terhességi...

Minden hónapban terhességi tünetek: hogy tudom megakadályozni?

Figyelt kérdés

Kb. 9 hónapig szedtem Belarát, előtte más tabival védekeztünk. Három hónapja hagytam abba, azóta minden hónapban (általában már a peteérés előtt) vannak terhességi tüneteim. Hányinger, émelygés, fáradékonyság, aluszékonyság, időnként kívánós is vagyok.

Gondolom ez egyrészt azért is van, mert várjuk a babát, és a párom is mindig azon rugózik, hogy "biztos már babás vagyok, és azért", Plusz ugye én is szeretném, ha végre...

Más tablettával ilyen gondom nem volt.


Jó lenne valahogy megszüntetni ezeket a tüneteket, mert ki tudja, meddig kell várni, mire tényleg össze is jön a terhesség, és így fizikailag meg lelkileg is kikészít, hogy hónapok óta küzdök a koraterhesség minden tünetével, épp csak baba nincs a dologban.


Mi segíthet?

Méregtelenítő kúra? Egy hónap más tablettával?

Ötletek?



2015. dec. 14. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a Belarához, én 7 évig szedtem a pici előtt, egyszerűen míg a gyógyszer elnyomta a PMS tüneteidet, gyógyszer nélkül előjönnek.

Az meg hogy kívánosság meg hányinger teljesen pszichés mint írod is, foglald le magad és élvezzétek egymást önfeledten ennyi ötletem van csak, plusz pároddal is beszélj hogy ne mondogassa a babát már előre mert csak neked lesz rosszabb ha nem jön össze az a hónap.

2015. dec. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt olvasd el :)

Hasznos :)

[link]

2015. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Elég ha azt tartod észben, hogy a tünetek nem jelentkeznek a 6. hét előtt és már nem is fogsz azon izgulni, hogy ez most terhességi tünet vagy sem. Mert a tünetek a menstruáció kimaradása után 2 héttel jelentkeznek. Addig biztos nem érezhetsz emiatt émelygést. Ha ezzel tisztában vagy nem fogod beleélni magad fölöslegesen.

Kitartást és sok sikert! Mi indén januárban kezdtünk el próbálkozni és 1 héten belül érkeznie kell a kislányunknak. Az a 3 ciklus ami sikertelen volt engem is megviselt, pedig nem is régóta próbálkoztunk. Nekünk egy romantikus húsvéti hétvégén fogant meg a babánk, mikor kiszabadultunk a hétköznapokból és nem foglalkoztunk semmivel csak egymással. :)

39 hkm

2015. dec. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezek szerint korral jár, hogy egyre erősebb a PMS. :)


Egy pozitív terhességi teszt majd gyógyír lesz minderre. :D

2015. dec. 15. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezek nem terhességi tünetek! ;) Ezek a progeszteron szint emelkedésének a tünetei. Igaz, hogy terhesen is ez okozza a tüneteket, de az elmaradt mensziig ezek nem terhestünetek, csak a ciklusod normális működésének jelei. Tudom, szívás, de ez van. :)
2015. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!