Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemrégiben voltam dokinál egy...

Nemrégiben voltam dokinál egy cyszta miatt. Kaptam több féle gyógyszert, szinte el is múlt a fájdalom, de nem jött meg! Pár napja teszteltem 3x is pozitív. Mellem iszonyat viszket. Ez baba vagy valamelyik hormonos gyógyszer hatása?

Figyelt kérdés
Nem merem beleélni magam, pedig nagyon szeretnénk már a picit!Időpontot majd csak későbbre kaptam.
2015. dec. 14. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy ciszta, vagy gyógyszerhatás, vagy baba...

Nem írtad, milyen hormongyógyszereket szedsz, általában a részletes betegtájékoztatóban elolvashatod, hogy okozhat-e pozitív tesztet, vagy másnem neten utánanézhetsz. Ha olyan gyógyszert szedsz, ami okozhat, akkor senki nem fogja itt neked megmondani, hogy nem-e ez áll a háttérben, még orvos sem, mert neki is ultrahang, labor, stb. kell. (egészségügyben dolgozom)

Nyugalom, türelem, bármilyen nehéz, a kapott időpontig.

2015. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia;milyen erősek lettek a tesztjeid?,cystátol csak halvàny pozi lessz de ha terhess vagy akkor szépen erősödnek.Cysta nem csinàl prutàl erös tesztet.
2015. dec. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha megnèzed hogy a bogyoidba van e hcg akkor ki zárhatod a lehetösègèt annak hogy talán az miatt volt pozi a teszted.De cystára nem adnak olyan készitmèny amiben hcg találhato,max injekcioban van de azis csak azoknál akiket stimulàlnak.
2015. dec. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sziasztok!Köszönöm a válaszokat, sikerült eljutnom a Dokimhoz!:) 6 hetes a picurkám!Nagyon boldog vagyok! :)
2015. dec. 17. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok hozzá;)
2015. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!