Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetseges hogy terhes vagyok?

Lehetseges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tobb mint 3 hete voltam egyutt a parommal pontosabban November 20.-an. Utolso menzeszem utolso napja november 17.-en volt. Ovszert hasznaltunk de nem vegig egy ket percig nem volt rajta, es ugy volt bennem de nem elvezett belem. Tegnap vettem terhessegi tesztet negativ lett de meg nem jott meg.elore is koszonom a segitseget

2015. dec. 16. 06:12
 1/4 anonim válasza:
Lehetsz terhes előváladéktól is,szeritem tesztelj pár nap múlva 1-2nap .ha terhes vagy akkor kimutatj majd .elvileg a nemvárt napján is kimutatja de lehet késön volt pteérésed. Sok sikert
2015. dec. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, es meg annyi hogy semmi emelygest nem erzek sem mas terhessegre utalo jeleket.
2015. dec. 16. 18:58
 3/4 A kérdező kommentje:
Megjott tegnap, akkor lehetetlen h terhes legyek ugye?
2015. dec. 19. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:
nem lehetetlen, de nagyon kevés az esélye!
2015. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!