Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban 5-én "megjött", nem igazán nevezném menstruációnak, mivel nem ilyen szokott lenni. 3 napig tartott, inkább barnázás volt, egy-két csepp vér, 3.nap meg már tényleg csak nagyon kevés barna. Tegnapelőtt szinte egész délelőtt szédelegtem. Tegnap óta állandóan éhes vagyok, evés után enyhe hányingerem van, pattanások jönnek ki rajtam. Nagyon érzékeny vagyok, hamar elsírom magam. Ma pedig reggel tompa szúrkálást érzek a méhembe, meg olyan érzés, mintha meg akarna jönni vagy hasonló, de ugyebár az kizárt. Kicsit érzékenyek lettek tapintásra a melleim. Nem tudom mit gondoljak, vagy beképzelem, de nem hinném. Ti mit gondoltok?

A válaszokat előre is köszönöm!


2015. aug. 19. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt e védekezés nélküli aktusod?


Amúgy egy teszt és minden kiderül!

2015. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem szoktunk védekezni.
2015. aug. 19. 10:09
 3/6 anonim ***** válasza:
de mért jobb itt kérdezgetni,mint venni egy tesztet?
2015. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tesztre nem gondoltál még? Amúgy, ha soha nem védekeztek ez várható volt!
2015. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És szeretnétek babát? Mert ha igen, akkor drukkolok nagyon.


Mikor volt az utolsó (5.-e előtti) menstruációd? Mondjuk most már biztos kimutatná a teszt

2015. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
július 3-án volt. Örülnénk neki :) venni fogok tesztet.
2015. aug. 19. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!