Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem jött meg a menzeszem kb 1...

Nem jött meg a menzeszem kb 1 hónapja és kicsit kétségbe vagyok esve, hogy terhes vagyok lehetseges? Bővebben lent

Figyelt kérdés

1 honapja nem jott meg a menzeszem , de a parommal nem kozosultunk ugy , hogy lehetseges legyen teherbe esnem megszakitasos modszert alkalmaztunk az elmult 1-2 honapban de eddig mindig rendszeresen megjott , igazabol nem velek semmi olyat magamon latni vagy erezni ami a terhesseget jelentene nem faj a hasam a mellem sem erzekeny semmi ilyesmi es teszteltem azis negativ lett ami kicsit nyugtat , csak akkor miert nem jon meg?

hallotam olyanrol hogy ilyen korban van , hogy kihagy egy ket baratnomnek mar volt ilyen es akkor ok is ketsegbe voltak esve es a stresszrol sem beszelve hogy lassan erettsegi es miegymas meg hogy rasresszelek es attol is kimaradhat igazabol szeptember vegen 20-30. a kozott volt a menzeszem , van aggodni valom?

es elnezest az ekezetek miatt



2015. okt. 27. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A megszakítas pearl indexe 35. Szerintem ez elég jó ahhoz hogy terhes legyèl. Szerinted nem?
2015. okt. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
inkabb nem bizom benne, hogy terhes vagyok 18 evesen foleg ugy , hogy tovabb tanulok , nem lenne celszeru egy ujszulott kisbaba
2015. okt. 27. 11:22
 3/12 A kérdező kommentje:
tenyleg szuksegem lenne egy tampontra , ami megnyugtatna mert tenyleg semmi olyan nincs amire azt lehezne mondani , hogy igen te terhes vagy , es ezert nemertem miert nem jon meg
2015. okt. 27. 11:23
 4/12 anonim ***** válasza:
A negatív teszt elég jó támpont, esetleg csinálj még egyet. És ha nem akarsz gyereket, akkor tessék VÉDEKEZNI!
2015. okt. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
lehetseges, hogy kimarad egy honap aztan ujra megjon?
2015. okt. 27. 11:34
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha negatív a teszt, akkor nem vagy terhes, de azért egy orvost megnézhetnél.


"nem kozosultunk ugy , hogy lehetseges legyen teherbe esnem megszakitasos modszert alkalmaztunk"


Az pont olyan mód, hogy attól teherbe lehet esni. Szóval ha nem akarsz gyereket, húzzatok gumit.

2015. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
olyan kedvesek az emberek , hogy teljesen ketsegbeesve kerdezek es minden egyes valaszba valahol ott van a lenezes es a boszmeseg , es igenis, ertettem "huzunk gumit"
2015. okt. 27. 11:50
 8/12 anonim ***** válasza:
A böszmeség nem a válaszokban van, hanem a kérdésben.
2015. okt. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért nem előre félsz, miért utólag, amikor már semmit nem tehetsz??
2015. okt. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugy közösültetek h lehetséges h terhes vagy.csinálj egy tesztet mert attol h nincs tüneted simán lehet baba a a dologban.már csak azért is mert ha nem tartod meg nehogy kifuss az időből h elvetethesd.

leehtséges h kimarad,de ha nem tesztelsz meddig akarsz várni h megjöjjön?ha nem vagy terhes akkor meg menj dokihoz mert akár hormonprobléma is lehet.

2015. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!