Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9. dpo-n 10-es teszt? Vélemények?

9. dpo-n 10-es teszt? Vélemények?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, korai volt, várjam meg míg kimarad. Nem vagyok az a görcsölős típus, szóval nem az miatt teszteltem, mert nem tudok várni. Egyszerűen csak tegnap kissé görcsölt a hasam, és egész éjjel enyhén fájt a bal mellem. De csak a bal. Nem is igazán fájdalom volt, csak éreztem valamit, de szinte folyamatosan. Kiszámoltam, vasárnap együtt voltunk, hétfőn pedig ovum volt. Vettem a patikában egy 10-es tesztet, nem-e véletlen pozitív lesz. De nem. Viszont ahogyan a papírján is szerepel, normál terhesség esetén a fogantatástól számított 7. napon már kimutatható a hcg.
2015. dec. 16. 11:11
 1/7 A kérdező kommentje:
Inkább olyan lüktetés az egyik mellemben. Még ma reggel is éreztem. De még ha korai is volt a teszt, terhességhez ezek szerint nincs köze. Beágyazódásnak meg kizárt, ugye?
2015. dec. 16. 11:13
 2/7 anonim ***** válasza:
En is negativat teszteltem a 9. Dpon, mert napokig gorcsolt a hasam elotte. 3 nap mulva mar pozi lett.
2015. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bárminek lehet köze a terhességhez, nekem bármilyen tünet megjelenése előtt kezdett el égni a gyomrom minden nap, sose égett...pedig a legelején nem terhességi tünet mégis pozi lett a teszt...

A papíron meg hiába írják a biológiát nem lehet felülírni...a megtermékenyüléstől 10 nap minimum míg beágyazódik és onnantól kezd el termelődni a hcg...és akkor még mindig nagyon halvány...korai volt, várd meg míg kimarad.

2015. dec. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

7-12 nap míg be tud ágyazódni, onnantól számított 2-3 nap mire van elég HCG egy pozitív teszthez.

Korán teszteltél.

2015. dec. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem akkr már pozitív volt mind a kettővel.

A 25-ös is, igaz nagyon halványan,a 10-es délután egyértelműbben látszott, 8. és 9. dpo-n, de ez aktus után 12 nappal volt.

2015. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mi még ovu előtti nap voltunk együtt. Szóval ha mondjuk éjjel vagy hajnalban volt ovum, akkor ez igazából már a 10. nap azóta. Szóval nem tudom, majd kiderül megjön-e... Mindenesetre úgy voltam vele, egy 10-es teszt azért már ilyenkor mutathat is valamit.
2015. dec. 16. 14:34
 7/7 anonim ***** válasza:
szia. nekem is ma van 9.dpo negatív lett a teszt de szerintem korán teszteltünk :) én pénteken fogok legközelebb mert elvileg 2naponta duplázódik a hcg szint :) szurkolok neked is :)
2015. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!