Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete volt ovum, most sűrű...

Egy hete volt ovum, most sűrű fehér folyásom van, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Beágyazódás gondolom még nem lehet, de utalhat ez bármire? Vagy ez ilyenkor normális? Eddig nem szoktam figyelni, mikor milyen és mennyi a folyás, csak mostanában, hogy babát szeretnénk.
2015. dec. 16. 12:39
 1/2 vnebrigi ***** válasza:
Szerintem ez még semmi. 7-10 nap míg osztódik a petesejt és leér a méhbe. Utána kezdődik meg a beágyazódás. Ekkor kell még 2-3 nap, hogy vizeletből kimutatható legyen a hcg. Úgyhogy türelem :) Tudom, hogy ez ilyenkor nincs ;) Próbáld elterelni a gondolataidat, úgy hamarabb telnek a napok. Drukkolok!
2015. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mandiga ***** válasza:

Semmit nem jelent. Nekem volt hogy mensi elött krémes folyásom volt, most meg száraz voltam, mégis megjött :(

Nálam is ez a gönd, én sem figyelgettem, csak mióta babát szeretnék, de azóta a hormonjaim is "megbolondultak"

Esetleg pár nap múlva tesztelj.

Drukkolok!!

2015. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!