Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 19-én lesz ovum, de még...

Ha 19-én lesz ovum, de még csak fehér, krémes folyásom van, (az sem nagyon sok) akkor nem is lesz ovu? Tojásfehéjés nyákom semmi, ennek mikor kellene jelentkeznie?

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
van akinél a tojcsi csak egy napig van, elötte nap a tüszörepedésnek.. ha a tojcsi elmulik utána max egy nap érvényes.. ha még 19-n lesz neked elvileg, nem bj ha még nincs tojcsid, lehet hogy csak elötte egy napig lesz mint nekem is szokott.
2009. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon széen köszönöm a válaszodat. Akkor ezek szerint még van remény. Ha nem is lesz a tojcsis folyás, attól még lehetek terhes? Ennek muszáj lennie?
2009. szept. 18. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
A méhnyaknyákod játszik ilyenkor főszerepet(is).Nem mindenkinél jelentkezik,de a legtöbb nőnél előfordulés ovu teszt helyett pl:az alsó neműn látszik,hogy van-e olyan alapú "folyása".Attól hogy van értett tüsződ(petéd),még nem biztos hogy lesz tüszőrepedésed.Nem minden ciklus idézi ezt elő.Erősebb szex is okozhat petekilökődést.Legnagyobb esély peteéréskor van,amiről még nem vagy lekésve!De nem kell stresszelni,hanem már MOSTANTÓL nyugodtan szerelmeskedj a pároddal.Ha tehetitek,akkor minél sűrűbben ezeken a napokon.Mi is így tettünk,és remélem jövőhéten nem jön meg!!!Sok sikert,és ha terhességi tesztelsz,gyere ide vissza,és oszd meg velünk is az erednóményt.Remélem segítettem egy picikét!
2009. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, sokat segítettél. Remélem, hogy jó hírekkel szolgálhatok majd.
2009. szept. 19. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!