Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikertelen volt a Norcolut...

Sikertelen volt a Norcolut kúra, most Duphaston-t irt fel a doki, de ennél is ugyanaz van, ez se fog használni?

Figyelt kérdés
megjött de 2 napos volt és aztán csak barnáztam,norcolut után többet nem jött meg(2 hónapig), most vajon a Duphaston-tól megjön mégegyszer?már nem is bizom benne,talán leállt a peteérésem??vagy mi van?sose lesz rendszeres?
2008. szept. 15. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is Duphaston-t szedek 11.naptól a 25.napig.4hónapja szedem,de sajnos eddig még nincs baba:o( 25.napon befejezem a gyógyszert és 28-29napon megjon a nem várt menzi.De a pontos menzi fokozatosan alakult ki.Elso adag gyógyszernél 40-ra,második adagnál 35,harmadik adagnál 29 negyedik adagnál 28napra lett menzi.Remélem most már nem lesz menzi,csak babuci!
2008. szept. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is Duphastont szedek második hónapja a 11-dik naptól a 25.-ig. Nekem beállította a ciklusomat 28 napra. Ettől a bigyótól vastagszik a méh nyálkahártyája,amibe aztán be tud ágyazódni a megtermékenyült pete. Viszont ha nincs peteérésed,akkor azt is stimulálni kellene, erre pl. Clostylbegit lenne jó,ezt is doki írja fel. Viszont sokat tudsz segíteni magadon homeós szerekkel is,és teákkal.


Duphaston után nekem is csak kétnapos menzim van,plussz két nap pecsételés. Nyugodj meg,jó úton vagy a gyógyulás felé. Nekem sem volt peteéréseméslám,ebben a hónapban megjelent,pedig nekem is csak Duphastont írt fel a doki.De homeót szedtem,cickafark és palástfű tea, barátcserje kapszula,ligetszépekapszula. Nézz körülitt is.


[link]


Sok sikert a babához! :)

2008. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönök minden választ
2008. szept. 15. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
ha ezt orta fel a doki akkor valoszinüleg nincs is peteérésed.lehet hogy használ a Duphaston nemkell azért feladni. máskészitményü és lehet te erre fogsz reagálni. hormonodat nézték már?nemondta a doki hony hány mm es a méhnyálkahártya?
2008. szept. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem jött meg és elmentem a dokihoz, aki Duphastont írt fel. Azt mondta,h ez nem olyan erős mint a Norcolut. Tegnap hagytam abba és kíváncsi vagyok vajon mikor fog megjönni.(56. napomon vagyok)
2008. szept. 16. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!